Powered by Smartsupp

Nářadí a další

Vítejte v naší kategorii doplňkového nářadí pro automobily na našem e-shopu! Zde naleznete široký výběr nástrojů a příslušenství, které jsou nezbytné pro údržbu, opravy a vylepšení vašeho vozidla.

Naše nabídka zahrnuje různé druhy nářadí a pomůcek, které vám pomohou při práci na vašem automobilu. Mezi naše produkty patří zejména:

  1. Klíče na povolování a utahování olejových filtrů.
  2. Klíče a ventily na sudy.
  3. Sorpční materiály a útěrky.
  4. Nálevky a konvice.
  5. Opravné a ochranné spreje
  6. Mnoho dalších podpůrných prostředků užitečných při Vaší práci kolem vašeho vozidla nebo strojního zařízení.

Naše produkty jsou pečlivě vybrány a prověřeny, abychom vám mohli garantovat kvalitu a spolehlivost. Nakupujte s důvěrou na našem e-shopu a vyberte si ten správný nástroj či příslušenství, které vám pomůže udržet vaše vozidlo v optimálním stavu.

Zajistěte si kvalitní a spolehlivé nářadí pro údržbu a opravy vašeho automobilu a užijte si bezproblémové jízdy a dlouhou životnost vašeho vozidla!

Nevíte si rady?

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum