Powered by Smartsupp
Domů O Ekolube
Domů O Ekolube
O Ekolube

O Ekolube

S našimi mazivy Vám uhasíme i ty největší tribotechnické problémy.

S našimi mazivy Vám uhasíme i ty největší tribotechnické problémy.

Náš Příběh

Společnost EKOLUBE, s.r.o. byla založena v roce 1991 s hlavním cílem vyrábět a poskytovat výrobky a služby nejvyšší kvality v oblasti průmyslových olejů a maziv. Téměř tři desetiletí jsme si budovali solidní pověst a důvěru zákazníků tím, že jsme vždy zůstali věrni naší základní filozofii: poskytovat produkty a služby, které předčí očekávání našich zákazníků.

Produkty a Služby

EKOLUBE se specializuje na výrobu, vývoj a prodej široké škály průmyslových olejů, maziv a přísad pro různé průmyslové obory. Naše výjimečná nabídka zahrnuje speciální sortiment maziv, schopných odolávat extrémním fyzikálním i chemickým vlivům a tím ochránit Vaše zařízení. Tato řada maziv ukazuje naše technické dovednosti a vynikající vývojové schopnosti, které jsme si během let osvojili.

Expertíza

Srdcem naší společnosti je naše tribotechnické poradenství, které je doplněno rozbory olejů a maziv. Tato služba umožňuje našim zákazníkům porozumět potřebám svých strojů a zařízení a poskytovat jim správnou mazací a olejovou náplň. Díky našemu vysoko kvalifikovanému a zkušenému týmu jsme schopni poradit našim zákazníkům a pomoci jim vybrat správný produkt pro jejich specifické potřeby.

Poslání

Hlavním posláním EKOLUBE je vytvářet hodnotu pro naše zákazníky tím, že jim poskytujeme produkty a služby nejvyšší kvality. Sledujeme nejnovější technologické trendy v oboru a neustále se učíme a adaptujeme, abychom mohli dodávat inovativní řešení, která přináší nejvyšší možný užitek našim zákazníkům.

Děkujeme, že jste si vybrali EKOLUBE, s.r.o., a těšíme se na další spolupráci s vámi!

Galerie

O Ekolube - 0 O Ekolube - 1