Powered by Smartsupp

Sheron Houbička aplikační

Kód produktu: 13930
Sheron Houbička aplikační Aplikační houbička v provedení 2 v 1: Strana s jemnou strukturou je vhodná pro aplikaci vosků a leštidel. Umožňuje snadné roztírání. Strana s povrchem klasické houby určená na mokré mytí karoserií vozidel, šetrná k lakovaný...
Více informací
Specifikace

Sheron Houbička aplikační Aplikační houbička v provedení 2 v 1: Strana s jemnou strukturou je vhodná pro aplikaci vosků a leštidel. Umožňuje snadné roztírání. Strana s povrchem klasické houby určená na mokré mytí karoserií vozidel, šetrná k lakovaným povrchům. Výhody: » provedení 2 v 1: nanášení vosku a mytí » jemná struktura šetrná k lakovaným povrchům

39 Kč
32 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Sheron Houbička aplikační

Aplikační houbička v provedení 2 v 1: Strana s jemnou strukturou je vhodná pro aplikaci vosků a leštidel. Umožňuje snadné roztírání. Strana s povrchem klasické houby určená na mokré mytí karoserií vozidel, šetrná k lakovaným povrchům.

Výhody:
» provedení 2 v 1: nanášení vosku a mytí
» jemná struktura šetrná k lakovaným povrchům

Parametry

Hmotnost 0,10 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum