Powered by Smartsupp
Domů Filtry Olejové filtry
Domů Filtry Olejové filtry

Olejové filtry

Vítejte v naší kategorii olejových filtrů - klíčových komponent pro udržení vašeho motoru čistého a plně funkčního! Naše olejové filtry jsou navrženy tak, aby účinně odstraňovaly nečistoty a nežádoucí částice z motorového oleje, což zajišťuje optimální mazání a ochranu vašeho motoru.

Proč si vybrat naše olejové filtry?

  1. Účinná filtrace: Naše olejové filtry jsou vybaveny vysoce kvalitními filtrujícími médii, která zachytávají drobné nečistoty, jako jsou prach, saze, karbon a kovové částice. To zabraňuje jejich cirkulaci v motorovém oleji a minimalizuje opotřebení pohyblivých částí motoru.
  2. Dlouhá životnost motoru: Díky účinné filtraci a odstranění nečistot z motorového oleje jsou naše filtry klíčové pro prodloužení životnosti vašeho motoru. S čistým olejem a správnou filtrací se minimalizuje riziko poškození motoru a zvyšuje jeho spolehlivost.
  3. Snadná instalace: Naše olejové filtry jsou navrženy pro jednoduchou instalaci a jsou kompatibilní s širokou škálou automobilových modelů. To znamená, že si je snadno můžete vyměnit sami nebo u svého servisního technika.
  4. Ekonomická volba: S našimi olejovými filtry získáváte vynikající hodnotu za rozumnou cenu. Dlouhá životnost a ochrana motoru zajišťují, že vaše investice do filtrů se vyplatí v dlouhodobém měřítku.
  5. Doporučení výrobců: Naše olejové filtry jsou vyrobeny podle přísných standardů a doporučení předních výrobců automobilů. Díky tomu můžete mít jistotu, že filtr odpovídá nejnovějším technickým specifikacím.

Nabízíme různé typy a velikosti olejových filtrů, aby vyhovovaly specifickým požadavkům vašeho vozidla. Zvolte náš olejový filtr pro dokonalou péči o váš motor a bezstarostné jízdní zážitky. Objednejte si nyní a dejte svému vozidlu nejlepší péči, kterou si zaslouží!

Nevíte si rady?

1162 produktů
Filtrace
1162 produktů

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum