Powered by Smartsupp

4-taktní oleje

Vítejte v naší kategorii 4-taktních motorových olejů pro zahradní techniku na našem e-shopu! Pro vaši zahradní techniku, jako jsou sekačky, motorové křovinořezy, traktory nebo jiná zahradní zařízení poháněná 4-taktními motory, nabízíme široký výběr kvalitních motorových olejů, které zajistí optimální výkon a dlouhou životnost vašeho zařízení.

Proč si vybrat naše 4-taktní motorové oleje pro zahradní techniku:

  1. Speciálně navržené: Naše oleje jsou vyvinuty speciálně pro 4-taktní motory v zahradní technice, což zaručuje jejich efektivní mazání a ochranu proti opotřebení.
  2. Vynikající mazací vlastnosti: Naše oleje poskytují plynulé mazání všech klíčových částí motoru, což snižuje tření a zabraňuje přehřívání.
  3. Ochrana proti korozi a usazování: Naše oleje chrání motor před korozí a usazováním nečistot, čímž prodlužují jeho životnost a zvyšují spolehlivost.
  4. Snadné použití: Naše 4-taktní motorové oleje jsou snadno použitelné a kompatibilní s různými zahradními technikami.
  5. Vysoká tepelná odolnost: Naše oleje odolávají vysokým teplotám, které mohou být při intenzivní práci zahradní techniky dosaženy.
  6. Minimalizace emisí: Naše 4-taktní oleje jsou navrženy tak, aby minimalizovaly emise a byly šetrné k životnímu prostředí.

U nás najdete 4-taktní motorové oleje od renomovaných výrobců, kteří splňují nejvyšší standardy kvality a výkonu. Vaše zahradní technika zaslouží pouze ten nejlepší olej, který jí zajistí optimální provoz a dlouhou životnost.

Nakupujte s důvěrou na našem e-shopu a dejte své zahradní technice tu nejlepší péči. Vyberte si z naší široké nabídky 4-taktních motorových olejů pro zahradní techniku a užijte si bezproblémové a efektivní práce na vaší zahradě! Objednejte si ještě dnes a zajistěte si výkon a spolehlivost vaší zahradní techniky!

Nevíte si rady?

4 produkty
Filtrace
4 produkty
Nahoru

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum