Powered by Smartsupp
Domů Průmyslové oleje a maziva Ložiskové oleje a maziva
Domů Průmyslové oleje a maziva Ložiskové oleje a maziva

Ložiskové oleje a maziva

Objednejte si kvalitní ložiskové oleje pro optimální funkci strojů a zařízení ve vašem průmyslovém provozu. Ložiskové oleje jsou speciálně vyvinutá maziva, která zajišťují účinné mazání a prodlužují životnost ložisek. Naše ložiskové oleje mají celou škálu viskozit pro optimální vytvoření pevného mazacího filmu, který snižuje tření a opotřebení.

Důležité je, že naše ložiskové oleje poskytují účinné mazání i za vysokých rychlostí, což je klíčové pro řadu průmyslových strojů. Navíc chrání vaše ložiska před opotřebením a korozí, čímž snižují nutnost častých výměn a oprav. Díky své odolnosti proti extrémním tlakům a vysokým teplotám, si můžete být jisti, že naše ložiskové oleje dokážou odolávat náročným podmínkám průmyslového provozu.

Vyzkoušejte naše ložiskové oleje, které jsou snadno čerpatelné a kompatibilní s různými materiály používanými v ložiscích. Naše kvalitní ložiskové oleje vám zajistí spolehlivý a optimální výkon vašich strojů a zařízení. Ušetřete na nákladech oprav a prodlužte životnost vašich ložisek. Objednejte nyní!

68 produktů

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum