Powered by Smartsupp
Domů Pro motorkáře Tlumičové oleje
Domů Pro motorkáře Tlumičové oleje

Tlumičové oleje

Vítejte v naší kategorii tlumičových olejů - klíčových maziv pro vaše tlumiče a odpružení! Tlumičové oleje jsou speciálně vyvinuty pro použití v tlumičích automobilů, motocyklů a jiných vozidel s odpružením. Jejich úkolem je zajistit optimální funkci a výkon tlumičů, což má vliv na komfort, stabilitu a bezpečnost vaší jízdy.

Proč si vybrat naše tlumičové oleje?

  1. Vysoká kvalita: Naše tlumičové oleje jsou vyrobeny z vysoce kvalitních základových olejů a přídavných látek, které zaručují jejich výborné mazací vlastnosti a odolnost vůči tlakovým a tepelným podmínkám.
  2. Optimální tlumení: Správně zvolený tlumičový olej je klíčovým prvkem pro dosažení optimálního tlumení vibrací a nárazů. To výrazně zlepšuje stabilitu a řízení vozidla.
  3. Prodloužení životnosti tlumičů: Kvalitní tlumičové oleje snižují opotřebení a tření v tlumičích, což prodlužuje jejich životnost a snižuje potřebu častější výměny.
  4. Odolnost proti oxidaci: Naše tlumičové oleje jsou odolné vůči oxidaci a stárnutí, což zaručuje jejich stabilitu a účinnost po dlouhou dobu.
  5. Snadná aplikace: Tlumičové oleje jsou navrženy pro snadnou aplikaci do tlumičů, což usnadňuje údržbu a servis vašeho vozidla.
  6. Široká kompatibilita: Nabízíme tlumičové oleje pro různé typy tlumičů a značky vozidel, abyste si mohli vybrat ten správný pro vaše specifické potřeby.
  7. Odborná podpora: Naše odborné týmy vám rádi poradí s výběrem vhodného tlumičového oleje pro váš konkrétní typ vozidla.

Vyberte si naše kvalitní tlumičové oleje a zajistěte si optimální tlumení a komfort při každé jízdě. S našimi produkty budete mít jistotu spolehlivého a bezpečného odpružení pro vaše vozidlo. Objednejte si tlumičové oleje ještě dnes a vychutnejte si plynulou jízdu s maximálním komfortem!

Nevíte si rady?

12 produktů
Filtrace

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum