Powered by Smartsupp

Obaly

Vítejte v naší kategorii obalů na kapaliny na našem e-shopu! Zde naleznete široký výběr kvalitních obalů a nádobí, které jsou ideální pro skladování a doplňování různých druhů kapalin pro vaše vozidlo či jiná zařízení.

Naše nabídka zahrnuje různé typy obalů a nádobí, které vám usnadní manipulaci s kapalinami a zajištění jejich správného skladování:

  1. Kanystry: Nabízíme robustní plastové kanystry s uzávěrem, které jsou vhodné pro skladování paliv, olejů, chladicích kapalin a dalších tekutin. Kanystry jsou odolné vůči úderům a těsně uzavřené, aby zajistily bezpečné skladování.
  2. Lahve a flašky: Pro skladování menších množství kapalin nabízíme různé velikosti plastových lahviček a flašek.
  3. Plechové sudy o objemu 200l již použité po čerstvém oleji.
  4. Plechové kanystry o objemu 10l a další.

Všechny naše obaly jsou navrženy s důrazem na bezpečnost, těsnost a praktičnost. Jsou vhodné pro skladování jak v interiéru, tak v exteriéru, a pomáhají minimalizovat riziko úniku kapalin či znečištění. Všechny produkty jsou pečlivě vybrány, abychom vám mohli nabídnout pouze kvalitní a spolehlivé obaly pro vaše kapaliny.

Zajistěte si spolehlivé a praktické obaly na kapaliny, které vám umožní snadno a bezpečně manipulovat s různými druhy tekutin. Objednejte si ještě dnes a udržujte své kapaliny v perfektním stavu!

Nevíte si rady?

8 produktů
Filtrace
Cena
Dostupnost
8 produktů
Nahoru

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum