Powered by Smartsupp
Domů Motorové oleje
Domů Motorové oleje

Motorové oleje

Nabízíme širokou škálu kvalitních motorových olejů pro vaše automobily, motocykly, lodní motory a další motorová zařízení. Naše motorová olejová kategorie zahrnuje speciálně vyvinutá maziva, která poskytují optimální mazání a ochranu vašeho spalovacího motoru.

Hlavním úkolem našich motorových olejů je snižovat tření a opotřebení pohyblivých částí motoru, což vede ke zlepšení celkové výkonnosti a prodloužení životnosti vašeho motoru. Nabízíme motorové oleje s vyváženou viskozitou pro snadné protékání mezi částmi motoru za všech teplotních podmínek.

Důraz klademe na teplotní stabilitu našich olejů, aby odolávaly vysokým teplotám, kterým je motor vystaven během provozu, a zabraňovaly degradaci a usazeninám. Díky čisticím detergentním schopnostem naše motorové oleje účinně odstraňují nečistoty a saze, což udržuje váš motor čistý a zvyšuje jeho výkon.

Všechny naše motorové oleje jsou pečlivě navrženy s ohledem na kompatibilitu s těsněními a materiály používanými v motorech. Díky tomu můžete mít jistotu, že používáte vhodné mazivo pro váš specifický motor.

Naše motorové oleje splňují mezinárodní viskozitní a výkonové normy, a můžete si být jisti, že odpovídají přísným emisním normám a mají pozitivní vliv na životní prostředí.

Vyberte si z naší široké nabídky motorových olejů a zajistěte svému motoru optimální ochranu a výkon. Dodržujte vždy doporučení výrobce motoru a jeho specifikace při výběru správného motorového oleje. Objednejte nyní a užijte si dlouhou životnost a spolehlivost vašeho motoru!

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum