Powered by Smartsupp
Domů Autodoplňky Ostatní Valvoline Tectyl Cavity Wax Amber (500 ml, spray)
Domů Autodoplňky Ostatní Valvoline Tectyl Cavity Wax Amber (500 ml, spray)

Valvoline Tectyl Cavity Wax Amber (500 ml, spray)

Kód produktu: 887096
Valvoline Tectyl Cavity Wax Amber (500 ml, spray) Valvoline Tectyl Cavity Wax AmberL má velmi dobré vodu-vytěsňující vlastnosti a penetrační schopnosti, které ho činí velmi účinným při antikorozní ochraně uvnitř dveří automobilů a jiných dutých úsek...
Více informací
Specifikace

Valvoline Tectyl Cavity Wax Amber (500 ml, spray) Valvoline Tectyl Cavity Wax AmberL má velmi dobré vodu-vytěsňující vlastnosti a penetrační schopnosti, které ho činí velmi účinným při antikorozní ochraně uvnitř dveří automobilů a jiných dutých úseků automobilů a valivých zařízení. Vlastnosti: » vytváří po vyschnutí jantarově zbarvený, voskový, polotuhý, průsvitný film. chrání proti korozi a vytěsňuje vodu tam, kde je to potřeba » chrání proti korozi a vytěsňuje vodu tam, kde je to potřeba » vysoká penetrace produktu umožňuje proniknout I do velmi malých spár a prasklin, a tak zajišťuje účinnou ochranu proti korozi » Aplikační hadička je součástí spreje! Aplikace: » Tectyl Cavity Wax Amber poskytuje maximální účinnost je-li aplikován při teplotě prostředí a kovového povrchu 10 až 25°C. Před aplikací nádobku řádně protřepejte a nástřik proveďte ze vzdálenosti cca 30 cm od povrchu. » Tectyl Cavity Wax Amber je rychleschnoucí, a proto může způsobit "puchýřky", když je aplikován v příliš silné vrstvě najednou. Doporučení: » Doporučujeme stříkat jednu vrstvu na jeden průchod, počkat po dobu 2 až 3 minut a poté nastříkat další vrstvu. » Takto pokračujte, dokud nebude dosažena požadovaná tloušťka filmu. » CHRAŃTE PŘEDMRAZEM!

229 Kč
189 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Valvoline Tectyl Cavity Wax Amber (500 ml, spray)

Valvoline Tectyl Cavity Wax AmberL má velmi dobré vodu-vytěsňující vlastnosti a penetrační schopnosti, které ho činí velmi účinným při antikorozní ochraně uvnitř dveří automobilů a jiných dutých úseků automobilů a valivých zařízení.

Vlastnosti:
» vytváří po vyschnutí jantarově zbarvený, voskový, polotuhý, průsvitný film. chrání proti korozi a vytěsňuje vodu tam, kde je to potřeba
» chrání proti korozi a vytěsňuje vodu tam, kde je to potřeba
» vysoká penetrace produktu umožňuje proniknout I do velmi malých spár a prasklin, a tak zajišťuje účinnou ochranu proti korozi
» Aplikační hadička je součástí spreje!

Aplikace:
» Tectyl Cavity Wax Amber poskytuje maximální účinnost je-li aplikován při teplotě prostředí a kovového povrchu 10 až 25°C. Před aplikací nádobku řádně protřepejte a nástřik proveďte ze vzdálenosti cca 30 cm od povrchu.
» Tectyl Cavity Wax Amber je rychleschnoucí, a proto může způsobit "puchýřky", když je aplikován v příliš silné vrstvě najednou.

Doporučení:
» Doporučujeme stříkat jednu vrstvu na jeden průchod, počkat po dobu 2 až 3 minut a poté nastříkat další vrstvu. » Takto pokračujte, dokud nebude dosažena požadovaná tloušťka filmu.
» CHRAŃTE PŘEDMRAZEM!

Parametry

Hmotnost 0,50 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum