Powered by Smartsupp

Total Multis MS 2 (400 g)

Kód produktu: 160803
Total Multis MS 2 (400 g) Víceúčelové vysokotlaké lithiové/vápenaté mazivo s disulfidem molybdeničitým. Vlastnosti a použití: » MULTIS MS 2 je skutečné víceúčelové mazivo, formulované pro mazání různých rázově zatížených nebo vibrujících ap...
Více informací
Specifikace

ISO 6743-9:L-XBCEB 2, DIN 51502 KPF2K-20

155 Kč
128 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Total Multis MS 2 (400 g)

Víceúčelové vysokotlaké lithiové/vápenaté mazivo s disulfidem molybdeničitým.


Vlastnosti a použití:

» MULTIS MS 2 je skutečné víceúčelové mazivo, formulované pro mazání různých rázově zatížených nebo vibrujících aplikací v dopravních, zemědělských a terénních zařízeních, pracujících v mokrých, prašných a/nebo suchých podmínkách.

» MULTIS MS 2 je vhodný pro mezní mazání při vysokých tlacích a vysokých teplotách, v případě náhodného přehřátí přítomnost disulfidu molybdeničitého zaručí dobré mazání a zabrání jakémukoli zadření nebo slepení.

» Při aplikaci vždy zabraňte kontaminaci maziva prachem a/nebo nečistotami.

» Přednostně používejte pneumatický čerpací systém nebo kartuše.

» MULTIS MS 2 vytváří odolný mazací film, což má za následek snížení nákladů na údržbu a prostoje, mísitelný s většinou ostatních konvenčních mýdlových tuků, vynikající mechanická stabilita zabraňující vymrštění nebo ztrátě konzistence během provozu, výborná přilnavost ke kovu, dobrá tepelná stabilita vedoucí k vysoké odolnosti vůči změnám teploty.

Parametry

Hmotnost 0,400 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum

    Žádné příspěvky