Powered by Smartsupp

Total Multis EP 2 (400 g)

Kód produktu: 160804
Total Multis EP 2 (400 g) Víceúčelové plastické mazivo pro extrémní tlaky na bázi zpevňovadla lithium/kalcium. Vlastnosti a použití: » MULTIS EP 2 je originální plastické mazivo, formulované pro mazání zatížených kluzných, kuličkových a val...
Více informací
Specifikace

ISO 6743-9:L-XBCEB 2, DIN 51502 KP2K-25, DIN 51502 KP2K-20, DIN 51825 KP2K-20, DIN 51502 KP 2 K, DIN 51825 KP2K-15, ISO 6743-9 XBCEB 2

129 Kč
107 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Total Multis EP 2 (400 g)

Víceúčelové plastické mazivo pro extrémní tlaky na bázi zpevňovadla lithium/kalcium.


Vlastnosti a použití:

» MULTIS EP 2 je originální plastické mazivo, formulované pro mazání zatížených kluzných, kuličkových a valivých ložisek, ložisek kol, univerzálních kloubů, podvozků a různých rázově zatížených nebo vibrujících dopravních, zemědělských, stavebních mechanismů, provozovaných ve vlhkém, prašném nebo suchém prostředí.

» Vhodné jako univerzální mazivo pro průmyslové aplikace vyžadující úroveň NLGI 2 – vysokotlaké mazivo, existuje rovněž ve formě spreje pro aplikace nástřikem.

» Při aplikaci je nutno se vždy vyhnout kontaminaci maziva s prachem a špínou, upřednostňuje se používání pneumatických čerpadel a kartuší.

» Z důvodu víceúčelového charakteru je MULTIS EP2 schopen nahradit širokou řadu maziv s možností racionalizace skladování a zjednodušení údržby.

» Vytváří trvalý mazací film, čímž lze docílit snížení nákladů na údržbu a odstávku zařízení, mísitelný s většinou jiných maziv s konvenčními mýdly, výborná mechanická stabilita zabraňující vytečení nebo ztrátě konzistence během provozu, vynikající přilnavost ke kovu, dobrá teplotní stabilita, vysoká odolnost při změnách teploty.

Parametry

Hmotnost 0,400 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum

    Žádné příspěvky