Powered by Smartsupp

Total Multis EP 1 (18 kg)

Kód produktu: 140074
Total Multis EP 1 (18 kg) Víceúčelové plastické mazivo pro extrémní tlaky na bázi zpevňovadla lithium/kalcium. Vlastnosti a použití: » MULTIS EP 1 je originální plastické mazivo, formulované pro mazání zatížených kluzných, kuličkových a vali...
Více informací
Specifikace

DIN 51502 KP1K-30, ISO 6743-9:L-XBCEB 1, DIN 51502 KP1K-20, DIN 51825 KP1K-20, DIN 51826 KP2K

4 109 Kč
3 396 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Total Multis EP 1 (18 kg)

Víceúčelové plastické mazivo pro extrémní tlaky na bázi zpevňovadla lithium/kalcium.

Vlastnosti a použití:

» MULTIS EP 1 je originální plastické mazivo, formulované pro mazání zatížených kluzných, kuličkových a valivých ložisek, ložisek kol, univerzálních kloubů, podvozků a různých rázově zatížených nebo vibrujících dopravních, zemědělských, stavebních mechanismů, provozovaných ve vlhkém, prašném nebo suchém prostředí.

» Vhodný jako univerzální mazivo pro průmyslové aplikace vyžadující úroveň NLGI 1 – vysokotlaké mazivo.

» Při aplikaci je nutno se vždy vyhnout kontaminaci maziva s prachem a špínou. Upřednostňuje se používání pneumatických čerpadel a kartuší.

»Z důvodu víceúčelového charakteru je MULTIS EP 1 schopen nahradit širokou řadu maziv s možností racionalizace skladování a zjednodušení údržby, vytváří trvalý mazací film, čímž lze docílit snížení nákladů na údržbu a odstávku zařízení, mísitelný s většinou jiných maziv s konvenčními mýdly.

» Výborná mechanická stabilita zabraňující vytečení nebo ztrátě konzistence během provozu, vynikající přilnavost ke kovu, dobrá teplotní stabilita, vysoká odolnost při změnách teploty.

Parametry

Hmotnost 18 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum

    Žádné příspěvky