Powered by Smartsupp

Total Ceran XM 320 (180 kg)

Kód produktu: 1400726
Total Ceran XM 320 (180 kg) Víceúčelové plastické mazivo pro těžké provozní podmínky, vyrobené na základě « NOVÉ GENERACE » zpevňovadla kalcium – sulfonát komplex, vyvinutého v TOTAL Lubrifiants. Vlastnosti a použití: » Nový typ zpevňovadla v...
Více informací
Specifikace

NLGI-2, DIN 51 502: KP1/2R -25, ISO 6743-9: L-XBFIB 1/2

61 125 Kč
50 517 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Total Ceran XM 320 (180 kg)

Víceúčelové plastické mazivo pro těžké provozní podmínky, vyrobené na základě « NOVÉ GENERACE » zpevňovadla kalcium – sulfonát komplex, vyvinutého v TOTAL Lubrifiants.

Vlastnosti a použití:
» Nový typ zpevňovadla výrazně zlepšuje provozní vlastnosti (odolnost vůči vodě a zatížení, tepelná odolnost, zesílené antikorozivní vlastnosti, velmi vysoká schopnost čerpatelnosti a mazivosti , a to i při vyšších rychlostech).
» Mazivo vhodné pro mazání všech mechanismů a součástí s vysokým zatížením, rázy a provozními podmínkami, kde mazivo je v častém kontaktu s vodou (díky zesíleným antikorozivním schopnostem se týká i mořské vody).
» Vhodné pro válcovací stolice a kontinuální lití v ocelářském průmyslu, pro ložiska mokrých a suchých sekcí (plstěné válce) papírenských provozů.
» Při použití maziva je nutno se vždy vyhnout kontaminaci nečistotami, doporučuje se proto mazání pomocí pneumatického čerpadla.

Parametry

Hmotnost 180 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum

    Žádné příspěvky