0,00 Kč

0 položek

Oleje.cz - svět maziv

Ostatní zákazníky zajímalo:                       Motocyklové oleje  ·  Nalévané oleje  ·  Přísady Ekolube  ·  Motorové oleje  ·  Plastická maziva  ·  Servisní přípravky

Klüber Summit HySyn FG 46 (20 l)

Home  >  Plastická maziva  > Klüber Summit HySyn FG 46 (20 l)
Klüber Summit HySyn FG 46 (20 l)

Klüber Summit HySyn FG 46 (20 l)

Syntetický kompresorový olej.

Kód: 08050
Dostupnost : 14 dní
Obchodní značka: Klüber Lubrication
Kategorie:  
Plastická maziva

Cena bez DPH:14 408,26 Kč

Cena s DPH:17 434,00 Kč

 

ks

Podrobný popis

Specifikace: NSF H1

Parametry zboží
objem: 20.00 l
hmotnost: 20.00 kg
Produkty Klüber Summit HySyn FG jsou oleje pro kompresory na stlačování vzduchu na bázi syntetických uhlovodíků.

Vlastnosti:
Tyto oleje jsou mísitelné s ropnými oleji a jinými syntetickými oleji na bázi uhlovodíků. Na základě použitého syntetického základového oleje v produktech Klüber Summit HySyn FG tyto produkty vykazují dobrou stabilitu proti oxidaci. Je tak minimalizována tvorba oxidačních zbytků v kompresoru, což vedle prodlouženého intervalu pro výměnu oleje přispívá také k dlouhé životnosti olejových filtrů a odlučovačů oleje.

Oblasti použití:
Produkty Klüber Summit HySyn FG mohou být používány pro šroubové kompresory s rozstřikem oleje, pro pístové kompresory a turbokompresory. Předpokládanou oblastí použití těchto olejů jsou kompresory provozované v potravinářském a farmaceutickém průmyslu a ve kterých musí stlačený vzduch vykazovat vysokou čistotu bez obsahu oleje (speciálně také bez olejové páry, kterou není možné odloučit pomocí odlučovačů oleje).

Produkty Klüber Summit HySyn FG se také osvědčily pro mazání převodů šroubových kompresorů neobsahujících olej. Na základě dobrých vlastností za nízkých teplot jsou tyto oleje používány také pro mazání průmyslových převodů pracujících při nízkých teplotách.

 

Home  >  Plastická maziva  > Klüber Summit HySyn FG 46 (20 l)