0,00 Kč

0 položek

Oleje.cz - svět maziv

Ostatní zákazníky zajímalo:                       Motocyklové oleje  ·  Nalévané oleje  ·  Přísady Ekolube  ·  Motorové oleje  ·  Plastická maziva  ·  Servisní přípravky

Ekolube G 00 Plus (8 kg)

Home  >  Plastická maziva  > Ekolube G 00 Plus (8 kg)

Ekolube G 00 Plus (8 kg)

Je speciální plastické mazivo velmi měkké až polotekuté konzistence, černé barvy, pro velké otevřené převody, zejména důlních velkostrojů pracujících celoročně v nechráněném prostředí.

Kód: 2161
Skladem : více jak 5 ks
Obchodní značka: Ekolube
Kategorie:  

Cena bez DPH:1 305,79 Kč

Cena s DPH:1 580,00 Kč

 

ks

Sleva 5% z uvedené ceny zboží při objednávce přes e-shop, osobním odběru a platbě na prodejně Pražákova 10, Brno, cca 500 m od dálnice D1.

Podrobný popis

Specifikace: NLGI 00

Parametry zboží
hmotnost: 8 kg
Plastické mazivo Ekolube G-00 Plus je speciální mazivo velmi měkké až polotekuté konzistence, černé barvy, odolné vůči vodě a vysokým tlakům.
Ekolube G-00 Plus je vyrobeno z odparafinovaných olejů vyšších viskozit, jako zpevňovadlo je použito komplexního hlinitého mýdla. Mazivo obsahuje přísady na zlepšení mazivosti, přilnavosti, odolnosti proti oxidaci a korozi, vysokotlaké přísady. Jako plnidlo je použit jemný krystalický grafit, sloužící jako tuhé mazivo při extrémních tlacích, rázech a nouzových podmínkách běhu. Ekolube G-00 Plus je upraveno na polotekutou konzistenci pomocí nízkotuhnoucího oleje. Svarové zatížení na ČKS (N),podle DIN 51 350 - 5000/5500

Klasifikace podle:
ISO 6743-9 L-X-BCEB-00
DIN 51 502 OGPF 00 G-25
Ekolube G-00 Plus neobsahuje bitumeny, těžké kovy, chlór, rozpouštědla ani jiné nebezpečné látky.

Použití:
Ekolube G-00 Plus je koncipováno především na mazání nástřikem u velkých otevřených převodů v cementárenském, hutním a těžebním průmyslu. Je zejména vhodné pro zařízení vystevená nízkým teplotám okolí až -20°C. Dále je použitelné pro některé typy uzavřených převodovek s čelním ozubením pro extrémní dynamická zatížení, kluznice výtahů a lana.
Lze použít pro netěsné uzavřené převody různého druhu, přenášející vysoký výkon.

 

Home  >  Plastická maziva  > Ekolube G 00 Plus (8 kg)

Zeptat se prodavače

Jméno: *
Příjmení: *
Váš e-mail: *
Předmět dotazu: Ekolube G 00 Plus (8 kg)
Dotaz: *

Položky označené * je nutné vyplnit.

Doporučit produkt

Vaše jméno: *
E-mail příjemce: *
Předmět e-mailu: Ekolube G 00 Plus (8 kg)
Začátek e-mailu:
Vaše poznámka:

Položky označené * je nutné vyplnit.