Powered by Smartsupp

Molykote P 40 (1 kg)

Kód produktu: 4592
Přilnavá mazací pasta bez příměsí kovu, která může být použita při montáži a navazujícím procesu mazání obzvláště v korozivním prostředí. && Použití produktu - montované a závitové spoje, drážkové hřídele, osazení ložisek, trvalé mazání: v různých...
Více informací
1 950 Kč
1 612 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Přilnavá mazací pasta bez příměsí kovu, která může být použita při montáži a navazujícím procesu mazání obzvláště v korozivním prostředí.
&&
Použití produktu - montované a závitové spoje, drážkové hřídele, osazení ložisek, trvalé mazání: v různých částech brzdových systémů, v brzdných tyčích, vodících čepech. Nápravy komerčních vozidel, vačky a kluzná ložiska, otevřené převody, použití v námořním strojírenství.

Vlastnosti - vynikající adheze, dobrá odolnost vůči korozi, dobrá odolnost vůči vodě, dobré anti-vibrační vlastnosti, montáž a následující soustavné mazání, bez obsahu kovu, třída nízkého znečištění vody.

Složení - Polosyntetický olej, tuhá maziva, inhibitor koroze.

Teplotní rozsah použití - od -40°C do +230°C jako pasta, od -40°C do +1200°C jako tuhé mazivo
&&&

Parametry

Hmotnost 1 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum