Powered by Smartsupp
Domů Aditiva Ostatní Mol Netsol SC (10 l)
Domů Aditiva Ostatní Mol Netsol SC (10 l)

Mol Netsol SC (10 l)

Kód produktu: 12636
Mol Netsol SC (10 l) MOL Netsol SC je koncentrát systémového čističe bez obsahu minerálního oleje. Obsahuje povrchově aktivní látky, antikorozní a antiseptické komponenty. MOL Netsol SC v systémech, používajících kovoobráběcí emulze, rozpouští nahro...
Více informací
Specifikace

Mol Netsol SC (10 l) MOL Netsol SC je koncentrát systémového čističe bez obsahu minerálního oleje. Obsahuje povrchově aktivní látky, antikorozní a antiseptické komponenty. MOL Netsol SC v systémech, používajících kovoobráběcí emulze, rozpouští nahromaděné mastné olejové nečistoty a současně ničí živé baktérie a houby. Výhody produktu » vynikající čistící efekt » dezinfekce MOL Netsol SC může být použit pro čištění a dezinfekci přívodních kapalinových systémů v kovoobráběcím průmyslu. Může být použit pouze pro rozpustné látky (emulze a syntetické kapaliny)! Způsob aplikace: » 1. Doporučený poměr je 0,5 - 2 % obj. v závislosti na stavu systému, který má být vyčištěn. » 2. Čistič systémů MOL Netsol SC musí být do systému přidán jeden den před napouštěním používané emulze. Přidávejte ho do nádrže, kde se většinou emulze míchá. » 3. Stroj/stroje mohou být používány jako obvykle po dobu 8 hodin. V případě rolování musí být toto během čisticího procesu zastaveno a běžet může pouze cirkulace. » 4. Po ukončení tohoto procesu musí být kapalina vypuštěna. » 5. V případech silně znečištěných systémů může být čisticí operace doplněna mechanickým čištěním nebo opakovaným proplachováním 0,5 % roztoku MOL Netsol SC ve vodě.

1 695 Kč
1 401 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Mol Netsol SC (10 l)

MOL Netsol SC je koncentrát systémového čističe bez obsahu minerálního oleje. Obsahuje povrchově aktivní látky, antikorozní a antiseptické komponenty. MOL Netsol SC v systémech, používajících kovoobráběcí emulze, rozpouští nahromaděné mastné olejové nečistoty a současně ničí živé baktérie a houby.

Výhody produktu
» vynikající čistící efekt
» dezinfekce

MOL Netsol SC může být použit pro čištění a dezinfekci přívodních kapalinových systémů v kovoobráběcím průmyslu. Může být použit pouze pro rozpustné látky (emulze a syntetické kapaliny)!

Způsob aplikace:
» 1. Doporučený poměr je 0,5 - 2 % obj. v závislosti na stavu systému, který má být vyčištěn.
» 2. Čistič systémů MOL Netsol SC musí být do systému přidán jeden den před napouštěním používané emulze. Přidávejte ho do nádrže, kde se většinou emulze míchá.
» 3. Stroj/stroje mohou být používány jako obvykle po dobu 8 hodin. V případě rolování musí být toto během čisticího procesu zastaveno a běžet může pouze cirkulace.
» 4. Po ukončení tohoto procesu musí být kapalina vypuštěna.
» 5. V případech silně znečištěných systémů může být čisticí operace doplněna mechanickým čištěním nebo opakovaným proplachováním 0,5 % roztoku MOL Netsol SC ve vodě.

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum