Powered by Smartsupp
Domů Klüber Isoflex NCA 15 (1 kg)
Domů Klüber Isoflex NCA 15 (1 kg)

Isoflex NCA 15 (1 kg)

Kód produktu: 1200
Životnostní mazivo pro dlouhodobé použití a velmi vysoké otáčky. && Klüber Isoflex NCA 15 je dynamicky lehké plastické mazivo s vysokou tlakovou únosností. Toto speciální plastické mazivo se skládá z esterového oleje, syntetického uhlovodíkového o...
Více informací
9 865 Kč
8 153 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Životnostní mazivo pro dlouhodobé použití a velmi vysoké otáčky.
&&
Klüber Isoflex NCA 15 je dynamicky lehké plastické mazivo s vysokou tlakovou únosností. Toto speciální plastické mazivo se skládá z esterového oleje, syntetického uhlovodíkového oleje, ropného oleje a speciálního vápenatého mýdla. ISOFLEX NCA 15 se vyznačuje dobrou odolností proti vodě a dobrou ochranou proti opotřebení. ? Prodloužená životnost valivých ložisek na základe dobré protikorozní ochrany, dobré odolnosti proti působení vody a dobré tlakové únosnosti, ? Osvědčený produkt na základe dlouhodobých zkušeností zejména při vysokých otáčkách a nízkých teplotách, ? Nízké vlastní zahřívání ložisek na základe nízkého tření maziva, čímž se zvyšuje jejich životnost, ? Nízká spotřeba energie na základe nízkého momentu při chodu zejména při nízkých teplotách, čímž je možné šetřit náklady.

Použití
Produkt je speciálně vhodný pro mazání ložisek vřeten a kuželíkových ložisek, závitových vřeten, kuličkových tažných šroubu při vysokých zatíženích a všeobecně pro ložiska, která se velmi rychle otáčejí, jako např. Ložiska spřádacích turbanech v textilním průmyslu.

Třída NLGI 2
Teplotní rozsah použití -50 až 120 °C
&&&

Parametry

Hmotnost 1 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum