Powered by Smartsupp

Fluoro GT 105-RC (100 g)

Kód produktu: 184445
Fluoro GT 105-RC (100 g) Má průměrnou velikost částic 5 mikronů a vykazuje velmi úzký rozptyl kolem průměru. Náročný výrobní proces výroby zajišťuje, že molekulová hmotnost105-RC velmi přesná, což vede k nepřekonatelné konzistenci a opakovatelno...
Více informací
595 Kč
492 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Fluoro GT 105-RC (100 g)Má průměrnou velikost částic 5 mikronů a vykazuje velmi úzký rozptyl kolem průměru. Náročný výrobní proces výroby zajišťuje, že molekulová hmotnost105-RC velmi přesná, což vede k nepřekonatelné konzistenci a opakovatelnosti výkonu.Jedná se o mikropudr o vysoké čistotě vyrobený z panenského granulovaného PTFE.

Použití:
» používá se pro mnoho rozličných aplikací zejména jako výborné suché mazivo pro apretaci kluzných ploch zejména před jejich montáží.
» Vzhledem ke svým specifickým užitným vlastnostem, se používá jako mazací prostředek vyhraněného použití, případně jako separační prostředek při některých speciálních technologických operacích, či jako separátor, zajišťující dosažení rozebíratelnosti strojních dílů, vystavených teplotním či jiným vlivům.
» V technické praxi se využívá k apretaci kluzných elementů strojů a zařízení namáhaných tlaky a k mazání strojních součástí.
» Usnadňuje montáž a demontáž rozebíratelných spojení (matice, šrouby aj.). Rovněž je možné využití tohoto produktu jako přísady do některých olejů (případně i do některých plastických hmot a maziv) kde slouží ke zlepšení jejich kluzných a nouzových vlastností.
» Tento produkt je schopný funkce v rozsahu teplot -260°C až +250°C. K rozkladu, na vzduchu dochází při teplotách nad 345°C, znatelný rozklad však nastává až kolem 400°C.

Vlastnosti PTFE obecně:
» výborná odolnost proti vysokým teplotám
» vynikající odolnost proti nízkým teplotám
» výborné dielektrické vlastnosti
» odolnost proti stárnutí – nízká nasákavost a odolnost proti rozpouštědlům chemikáliím, kyslíku a vakuu.
» dobré kluzné vlastnosti, samomaznost

Zdravotně-technické informace:
» Je fyziologicky nezávadný, nejedovatý, odolává napadení mikroorganismy a atmosférickým vlivům.
» Při práci a jakékoli manipulaci s prachovou formou výrobku je třeba dodržovat pokyny o bezpečnosti a ochraně zdraví.

Klasifikace:
» Výrobek nelze klasifikovat podle obvyklých klasifikačních soustav platných pro maziva.

Parametry

Hmotnost 0,10 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum