Powered by Smartsupp

Eni GRMU EP 0 (18 kg)

Kód produktu: 162132
Eni GRMU EP 0 (18 kg) Eni Grease MU EP jsou vysoce výkonné víceúčelové tuky na lithném základě, žluto-hnědé, mírně vláknité, s hladkou texturou obsahující EP (Extreme Pressure) přísady. Obsahuje speciální přilnavou látku, který dělá produkt speciáln...
Více informací
Specifikace

NLGI 0

4 215 Kč
3 483 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Eni GRMU EP 0 (18 kg)

Eni Grease MU EP jsou vysoce výkonné víceúčelové tuky na lithném základě, žluto-hnědé, mírně vláknité, s hladkou texturou obsahující EP (Extreme Pressure) přísady. Obsahuje speciální přilnavou látku, který dělá produkt speciálně vhodný pro mazání uzavřených převodovek.

Použití:
Eni Grease MU EP jsou vhodné pro použití ve všech případech, kdy podmínky vyžadují tuky s EP(Extreme Pressure) vlastnostmi. Například kluzná ložiska, těžce zatížená kuličková a válečková ložiska pracující za vysokých teplot a pro všechny požadavky na mazání obecně, kde jsou provozní podmínky zvláště obtížné. Jejich schopnost odolávat zatížení rozšiřuje jejich rozsah použití v mnoha technologických odvětvích.

Vlastnosti:
» Přítomností EP (Extreme Pressure) přísad je zajištěno, že tuky eni Grease MU EP tvoří houževnatý a přilnavý mazací film, který je odolný vůči posunutí i při silných pulsujících zatíženích, čímž se zabrání kontaktu kov-na-kov mazaných povrchů.
» Víceúčelové charakteristiky tuků eni Grease MU EP usnadňují plánování mazání a snižují rozsah držených zásob.
» Jejich dobrá fyzikální a chemická stabilita a jejich vynikající odolnost vůči oxidaci zajišťují, že tyto tuky zůstávají nezměněny i po dlouhém vystavení vysokým mechanickým zatížením a tepelným namáháním.
» Jejich vysoký bod skápnutí umožňuje používat produkty v širokém rozmezí teplot.
» Zajišťují účinnou ochranu proti korozi i v případě, kdy se jedná nejvíce o barevné kovy a dále se velmi dobře drží na kovových površích a odolávají posunutí od vibrací.
» Tuky eni Grease MU EP jsou odolné proti vodě a mohou být použity ve vlhkém prostředí a v kontaktu s vodou, zatímco dobrá čerpatelnost umožňuje dávkování i při nízkých teplotách.

Parametry

Hmotnost 18 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum