0,00 Kč

0 pcs

Oleje.cz - svět maziv

Paramo CUT 32 (180 kg)

Home  >  Průmyslové oleje  >  Řezné oleje  > Paramo CUT 32 (180 kg)

Paramo CUT 32 (180 kg)

Paramo CUT 32 (180 kg)

Ropné oleje, které obsahují přísady pro zlepšení řezného a mazacího účinku, snižují tvorbu olejové mlhy a chrání stroje, nástroje a obrobky před korozí.

Code: 4411
On stock : 1-2 pcs
Manufacturer: Paramo
Category:  

Price w/o VAT:10 888,43 Kč

Price incl VAT:13 175,00 Kč

 

ks

Discount 5% from the normal price when ordered through e-shop, osobním odběru a platbě na prodejně Pražákova 10, Brno, cca 500 m od dálnice D1.

Detail description

Specification: ISO VG 32, ISO 6743 ISO - L - MHF

Parameters
hmotnost: 190 kg
viskozita dle ISO VG: VG 32
PARAMO CUT 32 lze pro svou vhodnou aditivaci používat jako multifunkční, vhodný jak pro obráběcí operace prováděné na obráběcích automatech, tak i jako náplň určenou k mazání jejich převodů. Jsou určeny pro operace třískového obrábění s přesně definovatelnou geometrií břitu nástroje (soustružení, fré-zování, vrtání, dělení materiálu, závitování a vystružování, zvládají i operace vnitřní protahová-ní, ale pouze do materiálu s dobrou brobitelností).Vlastnosti řezného oleje PARAMO CUT lze využít i při operacích prováděných s ná-stroji, kde není geometrie břitu přesně definová-na (broušení závitů a ozubení).

Charakteristické vlastnosti:
Svými vlastnostmi vytváří optimální řezné prostředí s výborným protinárustkovým účinkem; jejich EP vlastnosti udržují nástroj co nejdéle v záběru bez potřeby broušení a tak jednoznačně přispívají k prodlužení životnosti nástroje. Díky svým vlastnostem jsou řezné oleje PARAMO CUT vhodné k obrábění běžných konstrukčních i legovaných ocelí, litin, ocelolitin, temperovaných litin, těžkých i lehkých neželezných kovů.

 

Home  >  Průmyslové oleje  >  Řezné oleje  > Paramo CUT 32 (180 kg)

Ask the merchant

First name: *
Last name: *
Your e-mail: *
Subject: Paramo CUT 32 (180 kg)
Ask: *

Required fields are marked with *.

Recommend this product

Your name: *
Recipient e-mail: *
Subject: Paramo CUT 32 (180 kg)
E-mail intro:
Your remarks:

Required fields are marked with *.