0,00 Kč

0 pcs

Oleje.cz - svět maziv

OKS 200 (5 kg)

Home  >  Plastická maziva  > OKS 200 (5 kg)

OKS 200 (5 kg)

OKS 200 (5 kg)

Montážní pasta k nalisování a zalisování do kola, čepů, hřídelí, bandáží nebo ložisek pro zabránění poškození.

Code: 2696
On stock : 1-2 pcs
Manufacturer: OKS
Category:  

Price w/o VAT:7 437,19 Kč

Price incl VAT:8 999,00 Kč

 

ks

Discount 5% from the normal price when ordered through e-shop, osobním odběru a platbě na prodejně Pražákova 10, Brno, cca 500 m od dálnice D1.

Detail description

Parameters
objem: 5.00
hmotnost: 5.00 kg
Základní kluzný nátěr pohyblivých vřeten (závitů), suportů, vedení a kluzných drah, pro eliminaci trhavého pohybu u mazaných ploch (stick-slip efektu). Náběhové mazání pro vysoce zatížené kluzné plochy např. kluzná ložiska, ozubená kola, klikové hřídele s vytvořením vlastností pro nouzový chod. Pro nejobtížnější typy tváření např. protahování trnem, protlačování nebo lisování, je nutno se vyvarovat kontaktům s nebezpečnými kovy a opotřebením.

Výhody a využití :
Zvláště hospodárná pasta MoS2. Okamžitě účinně maže při velkém zatížení. Pasta proti zadření, opotřebení a trhavému pohybu (klouzání). Vysoká účinnost díky silné přilnavosti a slučitelnosti MoS2 s kovy. Snižuje tření při vysokém pracovním zatížení. Zvyšuje ochranu pohyblivých částí stroje před nežádoucími vlivy. Odolná vůči vodě, pohonným hmotám a jiným mazivům, chemikáliím nebo hydraulickým mediím. V komplexním spojení s organickým molybdenem se zvyšuje její výkon.

Aplikace:
Pro optimální ochranu závitů a kluzných ploch před znečištěním jinými mazivy se doporučuje očistit udržovaná místa, nejlépe nejprve mechanicky, a potom universálním čističem OKS 2610 / OKS 2611. Štětcem nebo stěrkou naneseme tenkou vrstvu pasty na určená místa rovnoměrně a v dostatečném množství. Přebytečné množství odstraníme. Pastu nevyužívat namísto tuků a míchat jen s vhodnými mazivy.

 

Home  >  Plastická maziva  > OKS 200 (5 kg)

Ask the merchant

First name: *
Last name: *
Your e-mail: *
Subject: OKS 200 (5 kg)
Ask: *

Required fields are marked with *.

Recommend this product

Your name: *
Recipient e-mail: *
Subject: OKS 200 (5 kg)
E-mail intro:
Your remarks:

Required fields are marked with *.