Powered by Smartsupp
Domů Aditiva Přísady do paliv Ekolube Diesel Aditiv (450 ml)
Domů Aditiva Přísady do paliv Ekolube Diesel Aditiv (450 ml)

Ekolube Diesel Aditiv (450 ml)

Kód produktu: 2270
Ekolube Diesel Aditiv (450 ml) Bezkonkurenční jednorázová multifunkční přísada do motorové nafty a směsné bionafty, která podstatně vylepšuje hoření paliva, snižuje bod tuhnutí, kouřivost, opotřebení motoru a palivového systému. Je vhodný pro pou...
Více informací
Specifikace

Ekolube Diesel Aditiv (450 ml) Bezkonkurenční jednorázová multifunkční přísada do motorové nafty a směsné bionafty, která podstatně vylepšuje hoření paliva, snižuje bod tuhnutí, kouřivost, opotřebení motoru a palivového systému. Je vhodný pro použití ve všech typech naftových motorů s katalyzátorem výfukových plynů včetně filtru pevných částic DPF. Jedno balení 450 ml je vhodné na jednorázové ošetření 60-80 litrů motorové nafty. Aplikaci doporučujeme provádět v létě při každé třetí vyjeté nádrži, v zimě při každé nádrži, vždy těsně před tankováním. Tato přísada je výrazně koncentrovanější a tím také účinnější, než podobné přísady na trhu. Vlastnosti: » snížení spotřeby paliva cca o 5-10 % » snížení škodlivých exhalací o 15-20 % » zvyšuje životnost motoru, výkon a kilometrový proběh » zvyšuje cetanové číslo nafty o 5-6 jednotek! » zabezpečuje tišší a klidnější chod motoru » dekarbonizuje pístní a ventilovou skupinu » zabraňuje tvorbě kalů a laků - již usazené odstraňuje » maže palivový systém, zejména pohyblivé elementy čerpadel a vstřiků a snižuje jejich opotřebení » snižuje bod tuhnutí paliva » zlepšuje filtrovatelnost a čerpatelnost paliva za mrazu o 8-10°C » zamezuje rozvrstvení paliva v nádrži » eliminuje vlhkost i volnou vodu v palivu » preventivně působí proti korozi a rezivění součástí » dlouhodobě udržuje v dobrém stavu vstřikovací elementy » podstatně zlepšuje studené starty » redukuje černý kouř Přípravek je dodáván bez plastového aplikátoru, který je uveden na fotografii!

120 Kč
99 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Ekolube Diesel Aditiv (450 ml)


Bezkonkurenční jednorázová multifunkční přísada do motorové nafty a směsné bionafty, která podstatně vylepšuje hoření paliva, snižuje bod tuhnutí, kouřivost, opotřebení motoru a palivového systému.

Je vhodný pro použití ve všech typech naftových motorů s katalyzátorem výfukových plynů včetně filtru pevných částic DPF.
Jedno balení 450 ml je vhodné na jednorázové ošetření 60-80 litrů motorové nafty.
Aplikaci doporučujeme provádět v létě při každé třetí vyjeté nádrži, v zimě při každé nádrži, vždy těsně před tankováním.
Tato přísada je výrazně koncentrovanější a tím také účinnější, než podobné přísady na trhu.

Vlastnosti:

» snížení spotřeby paliva cca o 5-10 %
» snížení škodlivých exhalací o 15-20 %
» zvyšuje životnost motoru, výkon a kilometrový proběh
» zvyšuje cetanové číslo nafty o 5-6 jednotek!
» zabezpečuje tišší a klidnější chod motoru
» dekarbonizuje pístní a ventilovou skupinu
» zabraňuje tvorbě kalů a laků - již usazené odstraňuje
» maže palivový systém, zejména pohyblivé elementy čerpadel a vstřiků a snižuje jejich opotřebení
» snižuje bod tuhnutí paliva
» zlepšuje filtrovatelnost a čerpatelnost paliva za mrazu o 8-10°C
» zamezuje rozvrstvení paliva v nádrži
» eliminuje vlhkost i volnou vodu v palivu
» preventivně působí proti korozi a rezivění součástí
» dlouhodobě udržuje v dobrém stavu vstřikovací elementy
» podstatně zlepšuje studené starty
» redukuje černý kouř

Parametry

Hmotnost 0,45 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum