Powered by Smartsupp

Castrol Molub-Alloy Paste TA (1 kg)

Kód produktu: 2295
Castrol Molub-Alloy Paste TA (1 kg) Molub-Alloy™ Paste TA (dříve Optimol Paste TA) je stříbrný montážní a demontážní prostředek na šroubové spoje vystavené teplotám až do + 1100°C. Zabraňuje zadření, sváření nebo zapečení spojů. Molub-Alloy™ Paste T...
Více informací
Specifikace

Castrol Molub-Alloy Paste TA (1 kg) Molub-Alloy™ Paste TA (dříve Optimol Paste TA) je stříbrný montážní a demontážní prostředek na šroubové spoje vystavené teplotám až do + 1100°C. Zabraňuje zadření, sváření nebo zapečení spojů. Molub-Alloy™ Paste TA ochraňuje povrchy při extrémních zatíženích proti poškození funkčních povrchů, zadření a korozi. Kombinace speciálních aditivů a optimálně připravených pevných maziv propůjčuje prostředku dobré separační a dotěsňovací vlastnosti za vysokých teplot a také v agresivním prostředí. Použití: » pro všechny komponenty vystavené koroznímu prostředí, extrémním teplotám a jiným nepříznivým provozním podmínkám » šrouby a matice, pouzdrové ventily, zapalovací svíčky, výfuková spojení » přírubová a šroubová trubková spojení » komponenty s nuceným blokováním jako např. klíny, západky, spružiny, drážkové hřídele, ucpávky a těsnění Základový mazací film pro kluzné plochy při vysokých zatíženích a teplotách Při kombinaci lehký kov/ocel (závitová spojení, závěsy dveří apod. v automobilovém průmyslu) Vlastnosti: » vynikající únosnost při zatížení » odolný horké i studené vodě » odolný alkáliím a kyselinám v určitém rozsahu » dobrá ochrana a prevence proti korozi a rezivění » dobré separační schopnosti » snadná aplikace (i ve formě spreje bez freonů) » teplotní rozsah použití : - 40 až 1100 °C Poznámky pro aplikaci: » Před aplikací povrch očistěte. » Naneste vrstvu Molub-Alloy™ Paste TA za použití štětce nebo tkaniny neuvolňující nitě. » Pro dosažení maximálního účinku a dotěsňovacího efektu naneste příslušné množství pasty až na základ závitu, je-li to možné. » Při použití Molub-Alloy™ Paste TA není nutné korigovat utahovací moment. » Molub-Alloy™ Paste TA lze použít na charakteristické aplikace pro pastu, nenahrazuje mazání plastickým mazivem, maximální výkon prostředku lze garantovat pouze v případě, není-li produkt smísen s jiným.

1 390 Kč
1 149 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Castrol Molub-Alloy Paste TA (1 kg)

Molub-Alloy™ Paste TA (dříve Optimol Paste TA) je stříbrný montážní a demontážní prostředek na šroubové spoje vystavené teplotám až do + 1100°C.
Zabraňuje zadření, sváření nebo zapečení spojů. Molub-Alloy™ Paste TA ochraňuje povrchy při extrémních zatíženích proti poškození funkčních povrchů, zadření a korozi. Kombinace speciálních aditivů a optimálně připravených pevných maziv propůjčuje prostředku dobré separační a dotěsňovací vlastnosti za vysokých teplot a také v agresivním prostředí.

Použití:
» pro všechny komponenty vystavené koroznímu prostředí, extrémním teplotám a jiným nepříznivým provozním podmínkám
» šrouby a matice, pouzdrové ventily, zapalovací svíčky, výfuková spojení
» přírubová a šroubová trubková spojení
» komponenty s nuceným blokováním jako např. klíny, západky, spružiny, drážkové hřídele, ucpávky a těsnění

Základový mazací film pro kluzné plochy při vysokých zatíženích a teplotách
Při kombinaci lehký kov/ocel (závitová spojení, závěsy dveří apod. v automobilovém průmyslu)

Vlastnosti:
» vynikající únosnost při zatížení
» odolný horké i studené vodě
» odolný alkáliím a kyselinám v určitém rozsahu
» dobrá ochrana a prevence proti korozi a rezivění
» dobré separační schopnosti
» snadná aplikace (i ve formě spreje bez freonů)
» teplotní rozsah použití : - 40 až 1100 °C

Poznámky pro aplikaci:
» Před aplikací povrch očistěte.
» Naneste vrstvu Molub-Alloy™ Paste TA za použití štětce nebo tkaniny neuvolňující nitě.
» Pro dosažení maximálního účinku a dotěsňovacího efektu naneste příslušné množství pasty až na základ závitu, je-li to možné.
» Při použití Molub-Alloy™ Paste TA není nutné korigovat utahovací moment.
» Molub-Alloy™ Paste TA lze použít na charakteristické aplikace pro pastu, nenahrazuje mazání plastickým mazivem, maximální výkon prostředku lze garantovat pouze v případě, není-li produkt smísen s jiným.

Parametry

Hmotnost 1 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum