Powered by Smartsupp

Antifreeze Sheron Antigel (1 l)

Kód produktu: 19490
Antifreeze Sheron Antigel (1 l) Sheron Antigel je speciální koncentrovaná chladicí kapalina na bázi monoethylenglykolu s prodlouženou životností, která chrání chladicí systém vozidla před mrazem, korozí a přehřátím. Svým složením je zvláště vhodná...
Více informací
Specifikace

Antifreeze Sheron Antigel (1 l) Sheron Antigel je speciální koncentrovaná chladicí kapalina na bázi monoethylenglykolu s prodlouženou životností, která chrání chladicí systém vozidla před mrazem, korozí a přehřátím. Svým složením je zvláště vhodná pro použití v automobilech francouzské výroby (Peugeot, Citroen, Renault). Speciální kombinace inhibitorů zajišťuje zvýšenou ochranu pro termostat, chladič i vodní pumpu. Je přátelská k životnímu prostředí. Použití: » Sheron Antigel je určen pro chladicí systémy nejmodernějších spalovacích motorů. » Používá se ředěný pitnou vodou na požadovaný bod tuhnutí. » Je mísitelný se všemi chladicími kapalinami na bázi monoethylenglykolu. » Pro zajištění správné funkce chladicí kapaliny v systému je třeba použít minimálně 30% koncentraci SHERON Antigel v chladicí směsi. » Sheron Antigel nepoškozuje kovové materiály. » Lakované povrchy je nutné v případě potřísnění omýt vodou. Ředění: Bod tuhnutí -18 °C = 1 díl Antifreeze a 2 díly vody Bod tuhnutí -27 °C = 1 díl Antifreeze a 1,5 dílu vody Bod tuhnutí -38 °C = 1 díl Antifreeze a 1 díl vody Vlastnosti: » Sheron Antigel je kapalina žluté barvy s vodou mísitelná v každém poměru. » Je roztokem monoethylenglykolu a organických inhibitorů koroze. » Neobsahuje silikáty ani fosfáty. Bezpečnostní opatření: » Ve smyslu platných předpisů se jedná o látku zdraví škodlivou. » Účinná látka (1,2 ethandiol) v něm obsažená je při požití jedovatá. Kromě toho se vstřebává pokožkou a dráždí ji. » Při práci s přípravkem je třeba používat ochranné rukavice, nejíst, nepít a nekouřit. » Po práci umýt ruce teplou vodou a mýdlem. » Hořlavina IV. třídy. První pomoc: » V případě požití vyhledat lékařskou pomoc a předložit etiketu nebo obal výrobku.

135 Kč
112 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Antifreeze Sheron Antigel (1 l)

Sheron Antigel je speciální koncentrovaná chladicí kapalina na bázi monoethylenglykolu s prodlouženou životností, která chrání chladicí systém vozidla před mrazem, korozí a přehřátím. Svým složením je zvláště vhodná pro použití v automobilech francouzské výroby (Peugeot, Citroen, Renault). Speciální kombinace inhibitorů zajišťuje zvýšenou ochranu pro termostat, chladič i vodní pumpu. Je přátelská k životnímu prostředí.

Použití:
» Sheron Antigel je určen pro chladicí systémy nejmodernějších spalovacích motorů.
» Používá se ředěný pitnou vodou na požadovaný bod tuhnutí.
» Je mísitelný se všemi chladicími kapalinami na bázi monoethylenglykolu.
» Pro zajištění správné funkce chladicí kapaliny v systému je třeba použít minimálně 30% koncentraci SHERON Antigel v chladicí směsi.
» Sheron Antigel nepoškozuje kovové materiály.
» Lakované povrchy je nutné v případě potřísnění omýt vodou.

Ředění:
Bod tuhnutí -18 °C = 1 díl Antifreeze a 2 díly vody
Bod tuhnutí -27 °C = 1 díl Antifreeze a 1,5 dílu vody
Bod tuhnutí -38 °C = 1 díl Antifreeze a 1 díl vody

Vlastnosti:
» Sheron Antigel je kapalina žluté barvy s vodou mísitelná v každém poměru.
» Je roztokem monoethylenglykolu a organických inhibitorů koroze.
» Neobsahuje silikáty ani fosfáty.

Bezpečnostní opatření:
» Ve smyslu platných předpisů se jedná o látku zdraví škodlivou.
» Účinná látka (1,2 ethandiol) v něm obsažená je při požití jedovatá. Kromě toho se vstřebává pokožkou a dráždí ji.
» Při práci s přípravkem je třeba používat ochranné rukavice, nejíst, nepít a nekouřit.
» Po práci umýt ruce teplou vodou a mýdlem.
» Hořlavina IV. třídy.

První pomoc:
» V případě požití vyhledat lékařskou pomoc a předložit etiketu nebo obal výrobku.

Parametry

Hmotnost 1 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum