Powered by Smartsupp

Total Maxigel Plus (3 l)

Kód produktu: 19884
Total Maxigel Plus (3 l) MAXIGEL PLUS se používá naředěný demineralizovanou vodou, s níž vytváří kapalinu , jež chrání chladící systém proti zamrznutí a přehřátí. Doporučené koncentrace MAXIGEL PLUS uvedená v procentech: » 33% proti tvorbě krystalů...
Více informací
Specifikace

Total Maxigel Plus (3 l) MAXIGEL PLUS se používá naředěný demineralizovanou vodou, s níž vytváří kapalinu , jež chrání chladící systém proti zamrznutí a přehřátí. Doporučené koncentrace MAXIGEL PLUS uvedená v procentech: » 33% proti tvorbě krystalů do -20°C » 40% proti tvorbě krystalů do -26°C » 50% proti tvorbě krystalů do -37°C » 68% proti tvorbě krystalů do -69°C Vlastnosti a výhody: » Maximální ochrana je při koncentraci 68% MAXIGEL PLUS, nepoužívat vyšší koncentraci než 70% . » MAXIGEL PLUS je zejména doporučen pro litinové a hliníkové motory a pro chladící systémy obsahující chladiče z hliníkových nebo měděných slitin. » Speciálně doporučen pro motory moderních konstrukcí k ochraně hliníku při vysokých teplotách. » Organické inhibitory se zachovávají. » Neobsahuje toxická aditiva. » Díky elektrochemické reakci se organické inhibitory nespotřebovávají a garantují tak prodlouženou životnost kapaliny a maximální chlazení motoru. » V kapalině se díky organickým inhibitorům nevytváří film tvořící produkty oxidace a úsady, tak jak tomu bývá u konvenčních kapalin. Je tak zajištěn optimální přenos tepla. » MAXIGEL PLUS neobsahuje silikáty, fosfáty, chromáty, nitráty, bór. Veškeré kapaliny na bázi monoetylenglykolu tvoří speciální průmyslový odpad a musí být likvidovány dle zákonných předpisů.

249 Kč
206 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Total Maxigel Plus (3 l)

MAXIGEL PLUS se používá naředěný demineralizovanou vodou, s níž vytváří kapalinu , jež chrání chladící systém proti zamrznutí a přehřátí.

Doporučené koncentrace MAXIGEL PLUS uvedená v procentech:
» 33% proti tvorbě krystalů do -20°C
» 40% proti tvorbě krystalů do -26°C
» 50% proti tvorbě krystalů do -37°C
» 68% proti tvorbě krystalů do -69°C

Vlastnosti a výhody:
» Maximální ochrana je při koncentraci 68% MAXIGEL PLUS, nepoužívat vyšší koncentraci než 70% .
» MAXIGEL PLUS je zejména doporučen pro litinové a hliníkové motory a pro chladící systémy obsahující chladiče z hliníkových nebo měděných slitin.
» Speciálně doporučen pro motory moderních konstrukcí k ochraně hliníku při vysokých teplotách.
» Organické inhibitory se zachovávají.
» Neobsahuje toxická aditiva.
» Díky elektrochemické reakci se organické inhibitory nespotřebovávají a garantují tak prodlouženou životnost kapaliny a maximální chlazení motoru.
» V kapalině se díky organickým inhibitorům nevytváří film tvořící produkty oxidace a úsady, tak jak tomu bývá u konvenčních kapalin. Je tak zajištěn optimální přenos tepla.
» MAXIGEL PLUS neobsahuje silikáty, fosfáty, chromáty, nitráty, bór. Veškeré kapaliny na bázi monoetylenglykolu tvoří speciální průmyslový odpad a musí být likvidovány dle zákonných předpisů.

Parametry

objem 3 l
Hmotnost 3 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum