Powered by Smartsupp

Urania FE 5W-30 (20 l)

Kód produktu: 315
Urania FE 5W-30 (20 l) Specifické složení bylo vyvinuto ve spolupráci s Iveco splňuje na maximum mezinárodní normy a požadavky konstruktérů. Snížení spotřeby pohonných hmot až o 4%. Maximální intervaly výměn motorových olejů. Kompletní ochrana motor...
Více informací
Specifikace

IVECO 18-1804 CLASSE TFE, CONTRACTUAL TECHNICAL REF. N°I023.M01, API CF, ACEA E4/E7, DAF HP1/HP2, MACK EO-N Plus, MAN M3277, MB 228.5, MTU TYPE 3, RENAULT RVI RXD PERFORMANCE, SCANIA LDF, VOLVO VDS-3

5 150 Kč
4 256 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Urania FE 5W-30 (20 l)

Specifické složení bylo vyvinuto ve spolupráci s Iveco splňuje na maximum mezinárodní normy a požadavky konstruktérů. Snížení spotřeby pohonných hmot až o 4%. Maximální intervaly výměn motorových olejů. Kompletní ochrana motoru. Garantuje dobrý rozjezd za studena.

Charakteristika:
» Motorový olej Urania FE byl vyvinut firmou FL tak, aby převyšoval nejmodernější technologické požadavky u vozidel i ve velmi přísných pracovních podmínkách a zároveň, aby se docílilo ekonomického efektu u uživatelů.

Vlastnosti:
» absolutní ochrana motoru během výměnných intervalů, které mohou dosáhnout až 150.000km
» viskozimetrická gradace umožňuje předepsat tento produkt k použití i ve velmi studených klimatických podmínkách vozů Iveco a zároveň dosahuje maximálních výsledků i ve velmi extrémním klimatickém prostředí
» specifické složení Fuel Economy získané díky inovovanému syntetickému základu a obsaženým aditivům, dochází ke značné úspoře pohonných hmot až o 4%, v porovnání s minerálními produkty dobré kvality
» snižuje opotřebení a spotřebu pohonných hmot v kritických rozjezdových momentech a při zahřívání motoru
» svou kvalitou a výkonností umožňuje překročit všechny mezinárodní specifikace, vystavené jednotlivými konstruktéry
» Urania FE značně předčí technologické i kvalitativní požadavky všech konstruktérů průmyslových vozidel v Evropě, a může být tudíž použito ve všech typech motorů.

Podle uvedení konstruktérů se URANIA FE může používat pro výměny po velkém počtu ujetých kilometrů pro všechny typy použití motorových vozidel.

Doporučuje :
» Iveco, Irisbus

Schvaluje :
» Daimler Chrysler, MAN, Scania, Volvo, Mack

Parametry

Hmotnost 20 kg
viskozita dle SAE SAE 5W-30

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum