Powered by Smartsupp

Urania Daily Tek Plus 0W-30 (5 l)

Kód produktu: 15235
Urania Daily Tek Plus 0W-30 (5 l) Motorový olej Petronas Urania Daily Tek 0W-30 je vysoce kvalitní motorový olej od společnosti Petronas, navžen pro moderní nákladní vozidla s dieselovými motory. Tento motorový olej je speciálně vyvinut pro použit...
Více informací
Specifikace

IVECO 18-1811 CLASSE SC1 LV-16, FPT FPI.LUBR002 Classe SC1 LV-16; C.T.R. N. I020.A16

1 599 Kč
1 321 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Urania Daily Tek Plus 0W-30 (5 l)

Motorový olej Petronas Urania Daily Tek 0W-30 je vysoce kvalitní motorový olej od společnosti Petronas, navžen pro moderní nákladní vozidla s dieselovými motory. Tento motorový olej je speciálně vyvinut pro použití v náročných provozních podmínkách a přináší vynikající výkon v oblasti ochrany motoru a úspor paliva. Díky svému nízkému viskozitnímu indexu pomáhá motorový olej Petronas Urania Daily Tek 0W-30 minimalizovat opotřebení motoru a zlepšuje jeho životnost, zatímco zajišťuje vysokou účinnost a snižuje emise.

Parametry

Hmotnost 5 kg
viskozita dle SAE SAE 0W-30
objem 5 l

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum