Powered by Smartsupp
Domů Motorové oleje V originálním balení Total Quartz Ineo Xtra First 0W-20 (1 l)
Domů Motorové oleje V originálním balení Total Quartz Ineo Xtra First 0W-20 (1 l)

Total Quartz Ineo Xtra First 0W-20 (1 l)

Kód produktu: 14891
Total Quartz Ineo Xtra First 0W-20 s technologií ART (Age Resistance Technology – Speciální Technologie zabraňující stárnutí maziva) obsahuje vysoce sofistikovanou formulaci, jež zesiluje antioxidační vlastnosti a poskytuje spalovacímu motoru maxim...
Více informací
Specifikace

ACEA C5, API SN, PSA PEUGEOT CITROEN B71 2010, Fiat 9.55535-DM1

281 Kč
232 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktuTotal Quartz Ineo Xtra First 0W-20 s technologií ART (Age Resistance Technology – Speciální Technologie zabraňující stárnutí maziva) obsahuje vysoce sofistikovanou formulaci, jež zesiluje antioxidační vlastnosti a poskytuje spalovacímu motoru maximální ochranu vůči opotřebení a tvorbě kalů. Syntetický olej vyvinutý zejména pro první a servissní plnění motorů vozidel PSA PEUGEOT CITROEN. Speciálně doporučený motorový olej pro vozidla s novými PSA motory (DV5R a EB2DT) vybavenými e-HDI systémy Puretech využívající technologie Stop & Start a hybridnímotory, jež vyžadují nové generace motorových olejů.

Vlastnosti a výhody:
» Prodloužená životnost motoru : díky velmi vysoké oxidační odolnosti prodlužuje životnost motoru.
» Podpora životnímu prostředí : redukuje spotřebu paliva o 3,7 % dle zkušebního testu M111 FE v souladu s PSA požadavky na podporu čistoty životního prostředí.
» Vynikající čistota a ochrana motoru : v důsledku velmi dobrých detergentně – dispersantních vlastností udržuje spalovací motor v maximální čistotě, snadné zimní starty - testy při teplotách až do -40 oC.
» Ochrana částicového filtru DPF : účinně chrání a prodlužuje životnost zařízení na redukci produkovaných emisí (zejména částicový filtr), obsahuje minimální množství síry, popela a fosforu (nízkopopelnatý – low SAPS olej).
» Zesílené protioděrové vlastnosti : výborná ochrana proti opotřebení díky zvolené kombinaci moderních aditiv a základového oleje.

Parametry

Hmotnost 1 kg
objem 1 l
viskozita dle SAE SAE 0W-20

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum