Powered by Smartsupp

Total Quartz Ineo ECS 5W-30 (1 l)

Kód produktu: 2422
Total Quartz Ineo ECS 5W-30 (1 l) Moderní formulace garantuje podporu úspory paliva a optimalizuje účinnost a prodlužuje životnost zařízení snižujících emise (částicové filtry, EGR). TOTAL QUARTZ INEO ECS je mazivo podporující úsporu paliva (FE mazi...
Více informací
Specifikace

ACEA C2, PSA B71 2290

215 Kč
178 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Total Quartz Ineo ECS 5W-30 (1 l)

Moderní formulace garantuje podporu úspory paliva a optimalizuje účinnost a prodlužuje životnost zařízení snižujících emise (částicové filtry, EGR). TOTAL QUARTZ INEO ECS je mazivo podporující úsporu paliva (FE mazivo 2.generace). Lze použít v dieselových motorech starší i nejmodernější konstrukce. Je rovněž vhodný i pro většinu benzínových motorů (v souladu s manuálem k vozidlu). Motorový olej účinně podporující správnou funkci zařízení snižující emise (částicové filtry, EGR…). Splňuje nejnáročnější cykly údržby a požadavky provozu (dálnice, městský a příměstský provoz…) během celého roku.

Výhody:
» Podporuje účinnost a prodlužuje životnost částicových filtrů (minimalizuje zanášení filtrů anorganickými částicemi až o 50 % ve srovnání s konvenčními oleji) .
» Podporuje úsporu paliva spalovacího motoru až o 6 % během startovací fáze a v průměru až o 3,5% při kombinovaném provozu ve srovnání s referenčním olejem ACEA (testy vykonány na vozidle Citroen C4 1,6 Hdi). ECS = Emission Control System : podpora redukce emisí CO2 a ostatních emisí.
» Nižší spotřeba paliva snižuje rovněž emise CO2 , nízký obsah fosforu zefektivňuje účinnost katalyzátoru a EGR ventilu, čímž jsou optimalizovány i emise Nox.
» Díky účinným detergentním a dispersním aditivům a okamžitému mazání, zajišťuje QUARTZ INEO ECS trvalou čistotu motoru a vyhovuje nejnáročnějším cyklům údržby PSA.

Parametry

Hmotnost 1 kg
viskozita dle SAE SAE 5W-30

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum