Powered by Smartsupp

Ravenol RSS 10W-60 (1 l)

Kód produktu: 1050126
Ravenol RSS 10W-60 (1 l) Plně syntetický motorový olej na bázi PAO (poly-alfa-olefin) s technologií USVO. Použití: » RAVENOL RSS 10W-60 je ideální pro benzínové motory závodních automobilů, a to i při nejvyšších zatíženích. » Technologie...
Více informací
489 Kč
404 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Ravenol RSS 10W-60 (1 l)

Plně syntetický motorový olej na bázi PAO (poly-alfa-olefin) s technologií USVO.

Použití:
» RAVENOL RSS 10W-60 je ideální pro benzínové motory závodních automobilů, a to i při nejvyšších zatíženích.
» Technologie USVO® nabízí vysoký výkon, lepší ochranu motoru, snížení spotřeby paliva a optimální čistotu motoru pro vaše vozidlo.

Vlastnosti:
» Díky speciální směsi syntetických vysoce polárních základních olejů skupiny V s vysokým podílem PAO s vysokou a nízkou viskozitou je možno formulovat bez použití přísad viskozitního indexu.
» Vzhledem k vysokému indexu viskozity, vysoké hodnotě HTHS, extrémní střihové stabilitě a vysoce účinnému speciálnímu novému doplňování s molybdenem a wolframem je RAVENOL RSS 10W-60 vhodný také pro extrémně sportovní jízdní styl.
» RAVENOL RSS 10W-60 využívá pozitivní vlastnosti molybdenu a wolframu pro vyhlazení povrchové struktury motoru, snížení tření a opotřebení a významné zlepšení mechanické účinnosti. RAVENOL RSS 10W-60 dosahuje díky své jedinečné formulaci bezpečnou mazací vrstvu i při velmi vysokých provozních teplotách, ochrana proti korozi (oxidaci) a pěnění.

Parametry

viskozita dle SAE SAE 10W-60
Hmotnost 1 kg
objem 1 l

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum