Powered by Smartsupp

Ravenol RSE 10W-50 (1 l)

Kód produktu: 1050124
Ravenol RSE 10W-50 (1 l) Plně syntetický motorový olej na bázi PAO (poly-alfa-olefin) s technologií USVO. Použití: » Používán jako speciální olej pro závodní automobily v těch nejnáročnějších podmínkách. » Technologie USVO nabízí vysoký...
Více informací
444 Kč
367 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Ravenol RSE 10W-50 (1 l)

Plně syntetický motorový olej na bázi PAO (poly-alfa-olefin) s technologií USVO.

Použití:
» Používán jako speciální olej pro závodní automobily v těch nejnáročnějších podmínkách.
» Technologie USVO nabízí vysoký výkon, lepší ochranu motoru, snížení spotřeby paliva a optimální čistotu motoru pro vaše vozidlo.

Vlastnosti:
» Vzhledem k vysokému indexu viskozity, vysoké rychlosti střihu a vysoce účinnému speciálnímu novému přídavku s wolframem je RAVENOL RSE 10W-50 vhodný pro extrémní sportovní jízdní styl.
» Využívá pozitivní vlastnosti wolframu pro vyhlazení povrchové struktury motoru, snížení tření, opotřebení a výrazné zlepšení mechanické účinnosti.
» Dosahuje díky své jedinečné formulaci bezpečnou mazací vrstvu i při velmi vysokých provozních teplotách, ochrana proti korozi (oxidaci) a pěnění.

Parametry

Hmotnost 1 kg
objem 1 l
viskozita dle SAE SAE 10W-50

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum