Powered by Smartsupp

Motul 710 2T (1 l)

Kód produktu: 86644
Motul 710 2T (1 l) 100% syntetický olej vytvořený s použitím esterové technologie byl speciálně vyvinut pro motory s vysokým výkonem pracující ve vysokých otáčkách. Vynikající odolnost olejového filmu poskytuje ochranu proti opotřebení. Vyšší výkon...
Více informací
Specifikace

API TC, JASO FD

279 Kč
231 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Motul 710 2T (1 l)

100% syntetický olej vytvořený s použitím esterové technologie byl speciálně vyvinut pro motory s vysokým výkonem pracující ve vysokých otáčkách. Vynikající odolnost olejového filmu poskytuje ochranu proti opotřebení. Vyšší výkon motoru, nižší vnitřní tření.
Japonská norma JASO předepisuje provedení motorového testu na 4 zkušebních motorech. Vyhodnocuje se lubricita, čisticí schopnost (detergence), snížení kouřivosti a schopnost oleje zabránit tvoření pevných usazenin. JASO FD je nejnáročnějším stupněm normy JASO a zajišťuje vyšší čistící schopnost než JASO FC. Tento olej je vytvořen na bázi syntetických látek a má velmi vysokou teplotu spalování, takže jeho použití snižuje kouřivost a usazování pevných zplodin. Okamžitě se smíchá s benzínem a směs zůstává stabilní.

Oblast použití:
» Všechny vysokootáčkové dvoutaktní motocykly, sportovní motocykly, repliky, trailové a terénní motocykly, enduro, mopedy, aj. vybavené výkonnými dvoutaktními motory pracujícími ve vysokých otáčkách a v náročných podmínkách, s přímým vstřikováním paliva nebo karburátorem.
» Je vhodný pro vstřikovací systémy oleje nebo premix a olovnatý i bezolovnatý benzín.
» Hodí se pro použití v motorech s katalyzátorem.
» Jiné oblasti použití: skútry, čtyřkolky aj.

Doporučení:
» Poměr míchání: 2% až 4% (od 50:1 do 25:1), dle požadavků výrobce.
» Lze upravit podle konkrétních podmínek použití.

Dokumenty

Parametry

Hmotnost 1 kg

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum