Powered by Smartsupp

Eneos Ultra X 0W-16 (1 l)

Kód produktu: 050220242
Eneos Ultra 0W-16 (1 l) Řada ENEOS X spojuje pokročilou technologii a standardy nejvyšší kvality v prémiových motorových olejích speciálně formulovaných pro nejnovější generaci automobilů. Nová řada v produktové řadě ENEOS splňuje nejvyšší emisní...
Více informací
Specifikace

API SP, API SN+, ILSAC GF-6B

245 Kč
202 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Eneos Ultra 0W-16 (1 l)

Řada ENEOS X spojuje pokročilou technologii a standardy nejvyšší kvality v prémiových motorových olejích speciálně formulovaných pro nejnovější generaci automobilů. Nová řada v produktové řadě ENEOS splňuje nejvyšší emisní normy a normy pro úsporu paliva, prodlužuje životnost motoru díky sníženému obsahu síry a pomáhá předcházet detonačnímu hoření při nízkých otáčkách (LSPI). ENEOS X 0W-16 ULTRA je pokročilý, supermoderní a 100% plně syntetický motorový olej zaručující nízkou spotřebou paliva, speciálně navržený pro motory vyžadující extrémně nízkou viskozitu oleje, nízké emise uhlíku. Patří do motorů benzínových automobilů, hybridních elektrických vozidel (HEV) a plug-in hybridních elektrických vozidel (PHEV) kde výrobce předepisuje použití viskozity SAE 0W-16. Tento olej je ideální pro start-stop systémy. Tento olej je také navržen pro bateriová elektrická vozidla (BEV) s benzínovým motorem Range Extender. Doporučeno pro benzínové a hybridní motory HONDA, SUZUKI, TOYOTA a LEXUS. Tento motorový olej poskytuje zvýšenou úsporu energie, odolnost proti oxidaci, ochranu proti usazeninám, čistotu motoru, ochranu proti opotřebení a zvýšený výkon při nízkých teplotách. Řada motorových olejů ENEOS X představuje firemní filozofii vývoje nových technologií a vysoce výkonných, ekologických produktů budoucnosti.

Parametry

Hmotnost 1 kg
viskozita dle SAE SAE 0W-16

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum

    Žádné příspěvky