Powered by Smartsupp

EKOLUBE G 80 E (1 l)

Kód produktu: 21655
Vodní emulze na bázi syntetických biologicky odbouratelných esterových olejů a přísad && Ekolube G 80 E se používá na přimazávání pryžových dílů a kabelů pro usnadnění jejich montáže zejména v automobilovém průmyslu. Obsažený esterový olej má mimo...
Více informací
185 Kč
153 Kč bez DPH

Potřebujete poradit?

+420 543 251 596 Po–Pá: 8.00–17.00

Popis produktu

Vodní emulze na bázi syntetických biologicky odbouratelných esterových olejů a přísad
&&
Ekolube G 80 E se používá na přimazávání pryžových dílů a kabelů pro usnadnění jejich montáže zejména v automobilovém průmyslu. Obsažený esterový olej má mimo mazacího efektu i regenerační účinek na pryž. Po odpaření podílu vody, zanechává na povrchu pryžových součástí ochranný nelepivý film, který je po jisté době na omak suchý a opticky oživuje jejich povrch.

Způsob nanášení: Štětcem, houbou, textilií. Před aplikací obal protřepat. Při nanášení zabránit jakékoli kontaminaci látky v obalu.

Způsob odstraňování: vodou, po odpaření vody saponáty.

Skladování a životnost: Rozsah teploty skladování : +5 až +25°C.Nevystavovat slunečnímu světlu a teplotám pod 0°C! Životnost v uzavřených originálních obalech 6 měsíců od data plnění.

Další informace: Výrobek neobsahuje PCB, PCT, ani sloučeniny na bázi těžkých kovů. Tento výrobek není klasifikován podle zákona č. 356/2003 Sb., ve znění pozdějších změn jako nebezpečný. Podle zákona 157/98 Sb., jej není třeba označovat.

Pokyny pro zneškodňování: emulzi Ekolube G 80 E je možné v případě potřeby likvidovat spálením pro energetické účely, stejně jako minerální oleje, případně rozrážet na olej a vodu a likvidovat stejným způsobem jako řezné emulze. Prázdné PE obaly se odevzdávají do speciálních sběren, určených k tomuto účelu.
&&&

Dokumenty

Parametry

Hmotnost 1 kg
objem 1 l

Poradna a informace ze světa maziv

Mazivářské mýty, Mýtus první - kdo a jak vyrábí základové oleje

Článek Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze vyjasňující mýty, které zahalují oblast výroby olejů.

Celý článek
Mazivářské mýty, Mýtus druhý - kvalita základových mazacích olejů

Pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. Týkající se problematiky kvality základových olejů a jejich vlivu na kvalitu motorových olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Mazivářské mýty, Mýtus třetí - minerál, polosyntetika, syntetika

Již třetí pokračování seriálu Ing. Jaroslava Černého z VŠCHT v Praze o motorových olejích. V tomto díle se pan Černý zaměřuje na omyly související s označováním olejů. Text je ke stažení také ve formátu PDF.

Diskuzní fórum