0,00 Kč

0 položek

Oleje.cz - svět maziv

Ostatní zákazníky zajímalo:                       Motocyklové oleje  ·  Nalévané oleje  ·  Přísady Ekolube  ·  Motorové oleje  ·  Plastická maziva  ·  Servisní přípravky

Ekolube CPN 211 V (1 l)

Home  >  Speciální oleje  > Ekolube CPN 211 V (1 l)

Ekolube CPN 211 V (1 l)

Je viskózní koncentrát vysokotlakých přísad používaný při třískovém obrábění velmi houževnatých materiálů, buď jako samotný nebo v doporučeném mísení s minerálním olejem.

Kód: 1390
Dostupnost : 14 dní
Obchodní značka: Ostatní
Kategorie:  

Cena bez DPH:177,69 Kč

Cena s DPH:215,00 Kč

 

ks

Sleva 5% z uvedené ceny zboží při objednávce přes e-shop, osobním odběru a platbě na prodejně Pražákova 10, Brno, cca 500 m od dálnice D1.

Podrobný popis

Specifikace: ISO 6743/7 L-MHF

Parametry zboží
hmotnost: 1 kg
Ekolube CPN 211 je viskózní koncentrát vysokotlakých přísad s výbornou přilnavostí používaný při třískovém obrábění velmi houževnatých materiálů, buď jako samotný nebo v doporučeném mísení s minerálním olejem. Chemickým charakterem se jedná o směs chlorovaných uhlovodíků, přírodních a minerálních olejů.

Oblasti použití - vlastnosti:
Veškeré aplikace obrábění železných kovů, zvláště velmi houževnatých materiálů, včetně nerezi, vrtání hlubokých děr, soustružení, frézování a všude tam, kde je potřeba dosáhnout kvalitního obrobeného povrchu kovu a minimálního opotřebení řezného nástroje. Je možné aplikovat jako koncentrát přímo do místa řezu nebo jako přídavek do řezného oleje v množství cca 50% Ekolube CPN 211 a 50% minerálního oleje střední viskozity. Samotný koncentrát je vhodný pro ruční řezání závitů i do velmi houževnatých materiálů, zejména tam, kde chceme dosáhnout velmi kvalitního povrchu obrobené plochy.
Viskozita koncentrátu při 40°C min. 120 mm2/s

Upozornění: Výrobek obsahuje chlorované parafiny.

 

Home  >  Speciální oleje  > Ekolube CPN 211 V (1 l)

Zeptat se prodavače

Jméno: *
Příjmení: *
Váš e-mail: *
Předmět dotazu: Ekolube CPN 211 V (1 l)
Dotaz: *

Položky označené * je nutné vyplnit.

Doporučit produkt

Vaše jméno: *
E-mail příjemce: *
Předmět e-mailu: Ekolube CPN 211 V (1 l)
Začátek e-mailu:
Vaše poznámka:

Položky označené * je nutné vyplnit.