Pripravky XADO

Fórum o automobilových mazivech

Moderátor: Colommbo

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

2 anonymni:
Hrozne rad bych ti uveril, avsak krome tveho osocovani typu: uz nic nepis, jsi me o jinych svych kvalitach nepresvedcil, respektive jsi zadne nepredvedl.

Ja bych zadnou vrstvu odstranit nechtěl. Ale pokud mas s pripravky s keramikou o tolik lepsi zkusenosti, preji hodne zdaru.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Předsvědčovat tady kohokoli o tom, že tloušťka cementované vrstvy součástí bývá v řádu desetin milimetru a že tloušťka vrstvy ubrané leštění je v řádu max. tisícin milimetru a proto nikdy nemůže být zakalená vrstva tímto procesem odstraněna (ubrána) nehodlám. Proto jsem psal, aby sis nalistoval příslušné kapitoly z technologie a nepsal sem pitomosti.

Žádné "lepší zkušenosti" s keramickými přípravky nemám, jen spoustu negativních se sekundární aditivací olejů obecně - tedy nejen s keramikou, ale i se spoustou dalších "vynálezů". Už to zde ale bylo řešeno mnohokrát.
Walter

www.xado-eu.cz

Příspěvek od Walter »

http://www.xado-eu.cz/?go=obchod
zkusil jsem to, jsem max.spokojeny... nevim , co to udela s motorem po 150tisk km..ale ted uz slysim rozdil...
A to o tom XADO vim od holandana Adriana Boele, co zavodi autocross...

http://www.youtube.com/watch?v=lYAQ2gz823Y
Návštěvník

Re: www.xado-eu.cz

Příspěvek od Návštěvník »

Walter píše:http://www.xado-eu.cz/?go=obchod
zkusil jsem to, jsem max.spokojeny... nevim , co to udela s motorem po 150tisk km..ale ted uz slysim rozdil...
A to o tom XADO vim od holandana Adriana Boele, co zavodi autocross...

http://www.youtube.com/watch?v=lYAQ2gz823Y
Cože se to tedy v tom motoru stane? Třením něčím o něco se něco o něco zvětší? :lol:
Jerry3
Příspěvky: 10755
Registrován: úte říj 18, 2005 19:58
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jerry3 »

Zkopíroval jsem ty hlášky:

obnovení geometrie dílů a oprava místa
tření
- regenerace povrchu třecích dílu a jejich
ochrana před opotřebením
- zvýšení tlaku oleje
- vyrovnávání a zvýšení komprese
ve válcích
- úspora paliva při chodu naprázdno
- využití výkonu motoru až na 100%
- snížení hluku a vibrací
- zajištění dojezdu pří poruše mazání
(úniku oleje)
- snížení obsahu CO a CH

To jsem se zase jednou nasmál! Hlavně tomu "obnovení geometrie dílů a oprava místa tření", "využití výkonu motoru až na 100%" a "zajištění dojezdu pří poruše mazání (úniku oleje)".

P.S.: Když už chci blafovat, musím si dát alespoň trochu práce s "neprůstřelnými" formulacemi. Tomuhle však snad opravdu nemůže nikdo věřit... Nebo ano?
323f

xado

Příspěvek od 323f »

Koukam ze tu je spoudta lidi co ma spatny skusenosti s tema srackama co se pridavaj do motoru(Revitalizantama)!! Ja xado znam velice dobre pouzivam ho us 5 let a kdyby jste si zjisatily poradny info o xado ne jen co pise malicky cesky distributor tak se dozvite ze se sice vyraby na ukrajine ale vymysleliho v ruskem raketovem programu a jde jen o castecnou a kratkodobou ochranu a jen za urcitych podminek a to ze musite mit xado olej ktery stoji 5l 1200,- a ktomu celou ochranou sadu past ktera vijde na 3000 a je tam primo navod kdy se ma ktera dat a ja tzo delam kazdy rok zjara a stalo se mi ze mi vytek olej uplne a jel jsem na to z nouze 43km a pak jsem si nechal opravit motor stim ze je v haji, a v poho i muj mechanyk se divil.Netvrdim ze vam to opravy dily motoru jen jsou min nachylny na opotrebeni a da se s klidnejsim svedomim tocit motor do krve.As to skusite dejte vedet a nedelejte chytry ze jste toho us videly mraky!ja taky ale vzdicky jen pasty bez voleje a za 1000kc tohle vyjde 5000 na sezonu.
A jeste jen tak kdyby na tom nic nebylo proc i Castrol prodava neco podobnyho nechcete me tvrdit ze taky jen taha za nos.
C2H5OH

Příspěvek od C2H5OH »

Je svoboda. Každý může do svého auta nalévat co chce. :wink:
bjukemen
Příspěvky: 4877
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

..je to blbosť a do motora si to naleje len idiot,nám kt. používame zdravý rozum to netreba a tato tema je stara 5 rokov...

..komu sa pači nech si to dava ale su to vyhodene peniaze :wink:
modelář

Re: xado

Příspěvek od modelář »

323f píše:...dily motoru jen jsou min nachylny na opotrebeni a da se s klidnejsim svedomim tocit motor do krve. ...
A že v raketovým motoru se toho fakt hodně točí, až do krve! :twisted:
Návštěvník

Re: xado

Příspěvek od Návštěvník »

modelář píše:
323f píše:...dily motoru jen jsou min nachylny na opotrebeni a da se s klidnejsim svedomim tocit motor do krve. ...
A že v raketovým motoru se toho fakt hodně točí, až do krve! :twisted:
a kdo rika ze jo??treni vznika hlavne na vnejsim plásti ale urcite ma dost mechanickejch casti a hydraulickej urcite taky takze nechapu tu ironyy :idea:
Uživatelský avatar
Misojogi
Příspěvky: 2341
Registrován: čtv črc 07, 2011 14:20
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Misojogi »

http://www.xadox.sk/about_xado
xado na Slovensku

rad by som vedel ci to funguje
ale zatial mam zmiesane pocity a urcitu nedoveru ....
Tieto auta mam na krku:

Daewoo Matiz 0,8 l 37kW rok 2001
Seat Inca SDI 47kW AEY
PSA Berlingo 1,4 l 55kW KFW
PSA Xara Picasso 1,6l 80kW NFU
Touran diesel 2006
Rexton SsangYong 2010

uzitocne info: post27317.html#p27317
bjukemen
Příspěvky: 4877
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

..mal by som v celku príjemný den keby si sem nedal ten link,po ktoreho prečítaní som skoro zošalel,ach bože ešte že mam lileky na tlak,je to taka sračka toto že by som im hned zrušil tú stranku,nehovoriac už o cenach olejov,technické listy nikde (lebo z tade by sa znalí človek hned dozvedel že te to ktovie aka plečka) a vobec je to take detske všetko,ta grafika na nadobach a tak dalej,no zagrcal som sa
chevrolet cruze 2.0 vcdi 120kw

Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD 110kw @ 142,3kw
Mav

Příspěvek od Mav »

Pánové, kdybyste jen netlachali. ( někteří ), my češi s vaším přístupem budeme jezdit na dřevěných tříkolkách, zatímco svět bude létat do vesmíru, protože jinde ve světě se bádá a vyvíjí, hledí dopředu, každý tam ví, že přežije jen díky pokrokua my? Umíme jen pomlouvat.

Stáhněte si vědecký rozbor ( čína - jakkoliv je nemusím, za toto klobouk dolů ), dali si s tím práci.

Prosím o stažení a protudování druhého okénka vpravo, a potom by mě zajímali ROZUMNÉ názory.

Podle mého jeto to samé, co RVS ( RVS pro průmyslové použití, Obch značka XADO pro Maloobchod ( jak jsem se před chvílí dozvěděl, člověk nesmé být líný, zvednot telefon a provolat 100vku.)).:)
Mav

Příspěvek od Mav »

bjukemen
Příspěvky: 4877
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

..prezentaciu som videl,aj ja Ti takych urobím kolko chceš


..no škoda tych znakov čínskych ale nevadí...
chevrolet cruze 2.0 vcdi 120kw

Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD 110kw @ 142,3kw
Odpovědět