Jakou značku auta byste si nikdy nekoupili a proč??

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jezevcik
Příspěvky: 3360
Registrován: sob lis 26, 2005 16:55
Bydliště: Praha 11

Příspěvek od Jezevcik »

Měl bych jednu podstatnou otázku.Kolik s tou Thalií táta za těch deset let ujel?
Johnny55
Příspěvky: 161
Registrován: pon srp 29, 2011 19:42

Příspěvek od Johnny55 »

200tis...samozrejme veci ako rozvody, brzdy sa menili...
hanzs
Příspěvky: 34
Registrován: ned srp 21, 2011 16:55

Příspěvek od hanzs »

Johnny55: Tak jestli se za 200tis. delaly jen spotrebni veci na te Thalii, tak to velka gratulace - a myslim, ze by to platilo pro auto jakekoliv znacky, tolik najetych km bez zavad je proste vyjimka.
Treba i A8 v plne vybave nasich majitelu jsou v servisu casto.
Kazdopadne ja znam nekolik majitelu jak Meganu, tak Peugeotu a vsichni tam maji kazdou chvili neco.
A na mym Fiatu se posiraji veci, co jsou made in france :)

Ne tohle je celkove tenky led,,, muj mechanik - co ma na auta vetsi firmu mi rikal - ty moderni auta - to se sere vsechno bez rozdilu...
Johnny55
Příspěvky: 161
Registrován: pon srp 29, 2011 19:42

Příspěvek od Johnny55 »

Hanzs - podla mna to je len o tom ako sa k tomu autu spravas.
Je pravda ze ked niekto dava do udrzby lacne diely, tak potom moze nadavat aj na japonca :D .
Zase take audi je nielen podla mna ale aj inych, po prejduti urcitych km uz len "hracka co zaraba servisu" dovtedy kvalita...

Nebudes mi verit ale na jednom aute s turbom som najazdil 350 tis km a potom islo prec ale podla informacii tam to turbo este stale slo a papalo olej stale v norme...
hanzs
Příspěvky: 34
Registrován: ned srp 21, 2011 16:55

Příspěvek od hanzs »

Nevim no - nektery veci se ovlivnit chovanim k autu nedaji - 1.6 od Renaultu trpi na spatne presuvniky vackoveho hridele, proste ten dil nevydrzi... Spatne reseni lozisek na klice u motoru 1.5dCI, nemaji zamky, pootoci se a za chvili je zadreno. Hodne tehle motoru nedozilo ani 100tis. viz. renault forum.
A zavady na elektroinstalaci... no to taky neovlivnis...
Johnny55
Příspěvky: 161
Registrován: pon srp 29, 2011 19:42

Příspěvek od Johnny55 »

Hanzs - to suhlasim - su to konstrukcne vady. Tieto motory nebudu nikdy dobre...Ale nie vsetky samozrejme...Su o tom velke diskusie. Napriklad aj vo volve sa najdu kazove motory ako vsade.
Volvo S80 2.0T
Audi A6 2,7TDI manuál 6st. bez DPF
Motul X-Cess
Mobil Rally Formula
mipesa
Příspěvky: 765
Registrován: čtv srp 28, 2008 20:39

Příspěvek od mipesa »

Když jsme u těch Rencků, tak mám stařičkou Lagunu 12ti letou 1,9 Dti 72 kW, najeto cca 615tkm a můžu s klidným svědomím tvrdit, že je to nejspolehlivější auto, co jsem, kdy měl.žena má Vectru 1,9 CDTi necelé tři roky starou a problémy se vyskytují častěji než u Laguny, jsou to zatím drobnosti, ale jsou.Syn měl Mazdu 6 dvoulitra CR a šla z baráku, .ralo se tam snad všecko a to jsem zastáncem názoru, že 6ka je docela povedené auto a nechci ten názor měnit, protože po pátrání v historii auta jsem se dozvěděl, že Magdička stála někde třičtvtě roku v kopřivách a nemakala.Vím, že Laguna bude jezdit dokud neumře, zatím se tak nejeví.No a to, že Lagunu kolikrát postavím mezi "Zupa" BMV,Audi, atd...tak na to fakt ser..
Jen zastávám názor, že když se auto povede a máte kliku, tak je jedno, co máte za značku. .... a zároveň dotaz na názor, co vy na to?
Citroen C4 Picaso Grand 1,6 HDi pro mlaďase, jsem sice rozhodnutý, ale zajímá mě i váš názor.Jedná se o 4 roky starý kousek z Holandska najeto 175tkm, to auto stále jezdí u Siemense.
Uživatelský avatar
Jezevcik
Příspěvky: 3360
Registrován: sob lis 26, 2005 16:55
Bydliště: Praha 11

Příspěvek od Jezevcik »

hanzs,máš pravdu,že 200 tis.s běžnou údržbou je pěkný výkon,ale s A8,ve které je o několik řádů více součástek a zařízení bych to zrovna nesrovnával.
Demo
Příspěvky: 609
Registrován: pon úno 25, 2008 13:17
Bydliště: Brno

Příspěvek od Demo »

mipesa - zdarec kluku, proto jezdím s 1.9 TDI s rotackou... Auto nepodtacim, vi, kdo je panem.... :D
mipesa
Příspěvky: 765
Registrován: čtv srp 28, 2008 20:39

Příspěvek od mipesa »

Demo píše:mipesa - zdarec kluku, proto jezdím s 1.9 TDI s rotackou... Auto nepodtacim, vi, kdo je panem.... :D
No, nazdar kapacito....tak,tak.
Itall

Příspěvek od Itall »

V názvu vlákna je blbá :oops: otázka. Já bych si např. Peugeota nekoupil, ale P107 (Toyota) mám. Dnes, v době globalizace, není technika o značkách.
Demo
Příspěvky: 609
Registrován: pon úno 25, 2008 13:17
Bydliště: Brno

Příspěvek od Demo »

Jinak tutéž C4 má známý, je docela spokojený, ale stěžuje si na dynamiku(což je pochopitelné) a chybí mu 6kvalt... Jinak, co mu na tom umřelo byl FAP, tak šel pryč...
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Příspěvek od Pedro »

Škodovku po odchodu feldy. Pak to považuju,vyjma prvních ochcávií za předražený koncernový odpad a ztrátu značky do propadu tuctovosti. Za ty prachy určo lepčí auta vč.např. Korejců. Navíc mám vyrážku ze "světového " TDi
Demo
Příspěvky: 609
Registrován: pon úno 25, 2008 13:17
Bydliště: Brno

Příspěvek od Demo »

"Navíc mám vyrážku ze "světového " TDi"

Důvod? A objektivně.... Nebo tu jen plácáš?
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27607
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

mipesa píše:Když jsme u těch Rencků, tak mám stařičkou Lagunu 12ti letou 1,9 Dti 72 kW, najeto cca 615tkm a můžu s klidným svědomím tvrdit, že je to nejspolehlivější auto....
Tak to už je pěkná porce kilometrů - klobouk dolů :wink:
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Odpovědět