odrezování

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Kubas

odrezování

Příspěvek od Kubas »

Dobrý den pánové,
po dohodě s vedením tohoto webu si dovoluji sem hodit "reklamu" na odrezovací prostředky, které firma, kde pracuji, prodává.

Jedná se o odrezovač Axxaclean, který je možné používat doma i v průmyslovém prostředí. Jeho základní výhodou je to, že je velmi bezpečný, tzn. není to žádná agresivní kyselina, která by při nějakém ukápnutí mohla způsobit škody na zdraví nebo majetku.

Ukázky aplikace asi mluví za vše:
http://www.excor-zerust.cz/sites/all/fi ... xample.pdf

Na stránkách máme jak popis produktu tak jeho ceník:
http://www.excor-zerust.cz/produkty

Tady najdete ještě bezpečností listy a návody k použití atd:
http://www.excor-zerust.cz/corrosion-management-support

Nejde mi o to dělat tady nějaký byznys (firma vydělává na jiných věcech), ale spíš o to představit výrobek uživatelům, kterým by mohl pomoci (sám jsem si odrezoval nějaké věci na veteránovi a byl jsem s tím fakt spokojený....)

Kdyby Vás cokoliv zajímalo, rád odpovím tady nebo na mailu (jnespor#excor-zerust.cz).

Hezký den...!
Uživatelský avatar
Misojogi
Příspěvky: 2341
Registrován: čtv črc 07, 2011 14:20
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Misojogi »

v com je lepsi z hladisky zastavenia korozie?
alebo je rovnaky a jeho prinos je ekologicky?
nebranim sa ekologii ale chcem vediet na com som ...
Tieto auta mam na krku:

Daewoo Matiz 0,8 l 37kW rok 2001
Seat Inca SDI 47kW AEY
PSA Berlingo 1,4 l 55kW KFW
PSA Xara Picasso 1,6l 80kW NFU
Touran diesel 2006
Rexton SsangYong 2010

uzitocne info: post27317.html#p27317
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

žádnou srovnávačku s ostatními odrezovači jsem nedělal.... Každopádně funguje to slušně (viz ty aplikace, všechno jsem to dělal já....). Velká výhoda (jak už jsem psal) je to, že není agresivní na plasty, těsnění, laky atd., takže s ním můžete v klidu dělat přímo na autě (nebo kdekoliv jinde) bez rizika, že se něco jiného poškodí....
Další výhoda je, že většinou není nutné po odrezení povrch nějak dále ošetřovat - prostě to z něj utřete a hotovo (jiné odrezovače jsou agresivnější, takže pak je potřeba povrch ještě třeba očistit ředidlem nebo něčím podobným, aby se koroze rychle nevrátila....)
Uživatelský avatar
Misojogi
Příspěvky: 2341
Registrován: čtv črc 07, 2011 14:20
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Misojogi »

Další výhoda je, že většinou není nutné po odrezení povrch nějak dále ošetřovat - prostě to z něj utřete a hotovo
tuto vlastnost maju vsetky odhrdzovace predavane v Bratislave v drogeriach
teraz ani ine nepredavaju ....
Tieto auta mam na krku:

Daewoo Matiz 0,8 l 37kW rok 2001
Seat Inca SDI 47kW AEY
PSA Berlingo 1,4 l 55kW KFW
PSA Xara Picasso 1,6l 80kW NFU
Touran diesel 2006
Rexton SsangYong 2010

uzitocne info: post27317.html#p27317
emge
Příspěvky: 371
Registrován: pon bře 12, 2012 22:33

Příspěvek od emge »

Je potrebné pred odhrdzovaním povrch odmastiť, alebo dokáže rozpustiť mastnotu?
Môže sa po odhrdzovaní povrch priamo natierať, je "bezoplachový"?

Predáva sa na Slovensku?
Kubas

Příspěvek od Kubas »

nanáší se přímo na rez, nemusí se odmašťovat. Ten odrezovač obsahuje nějaké mycí komponenty, takže si to očistí sám. Pokud by ale díly byly opravdu hodně zamaštěné nebo tam byly velké kusy koroze, doporučuji to předtím odmastit nebo očistit korozi kartáčem - odrezovač se pak rychleji dostane přímo ke korozi a bude to efektivnější.

(při hodně špinavých dílech jinak budete muset postup odrezení třeba 2x opakovat a zbytečně tím budete plýtvat)

Co se nátěru po použití týče, já s tím nemám osobní zkušenost. V popisu k výrobku se nicméně uvádí že se dá natírat rovnou na odrezený povrch, pokud jej předtím důkladně očistíte (vytřete do sucha) od zbytků odrezovače.
Kubas

Příspěvek od Kubas »

prodáváme to jen přes net, takže prostě pošlete objednávku na jnespor#excor-zerust.cz a dostanete zálohovou fakturu a po zaplacení se posílá....
mipesa
Příspěvky: 765
Registrován: čtv srp 28, 2008 20:39

Příspěvek od mipesa »

Takových to produktů pár znám, a zatím funkce není stopro.Jen mi nejde do hlavy, proč,zde nenabídneš vzorek zdarma popř. osobní návštěvu na předváděčku.To je normální praxe.
Jak mám uvěřit tomu, že ty očištěné věci nejsou, třeba, z jemné pískovačky.
Mě když navštíví dealer, tak mě musí přesvědčit v praxi, fotka pro mě nic neřeší, a je jedno jestli jsem velká firma nebo fyz.osoba.A děsí mě, když to při předváděčce čte z papíru.
Proboha a proč přes net zálohovku?....tím už jsi mě odradil a to tvůj produkt může být opravdu kvalitní.
bohužel i zde platí pravidlo: ...náš zákazník, náš pán.
Bez urážky, prosím, ale tvoje prezentace je mizerná. Toť můj názor.
Ale určitě Ti přeji úspěšný obchod ať už zde nebo kdekoliv jinde.
Kubas

Příspěvek od Kubas »

a já někde píšu, že vzorky zdarma neposkytnu? ;-) Pokud o ně máš zájem, není problém....

A co se týče platby předem, je to preferovaná forma, protože to je pro firmu administrativně mnohem méně náročné než otravování se s dobírkou. Navíc dobírka je samozřejmě dražší....

Ale pokud by někdo trval na dobírce, může ji samozřejmě mít....

Jinak jak už jsem psal, mě ani firmu ten odrezovač neživí, je to tak 0,01% z našeho obratu, proto na to nemáme e-shop ani žádnou profi podoporu.... Asi těžko za někým osobně pojedu 200km, abych mu prodal litr odrezovače....

Každopádně kdyby někdo chtěl velký objem tak se můžem sejít, stejně tak i při menší zakázce, jen prostě bude muset zákazník počkat, až budu mít jeho směrem i nějakou jinou práci....
mipesa
Příspěvky: 765
Registrován: čtv srp 28, 2008 20:39

Příspěvek od mipesa »

Kubas píše:a já někde píšu, že vzorky zdarma neposkytnu? ;-) Pokud o ně máš zájem, není problém....

A co se týče platby předem, je to preferovaná forma, protože to je pro firmu administrativně mnohem méně náročné než otravování se s dobírkou. Navíc dobírka je samozřejmě dražší....

Ale pokud by někdo trval na dobírce, může ji samozřejmě mít....

Jinak jak už jsem psal, mě ani firmu ten odrezovač neživí, je to tak 0,01% z našeho obratu, proto na to nemáme e-shop ani žádnou profi podoporu.... Asi těžko za někým osobně pojedu 200km, abych mu prodal litr odrezovače....

Každopádně kdyby někdo chtěl velký objem tak se můžem sejít, stejně tak i při menší zakázce, jen prostě bude muset zákazník počkat, až budu mít jeho směrem i nějakou jinou práci....
...potom s tím nemám žádný problém a třeba Tě oslovím se zájmem o vzorek.Jen jsem reagoval na Tvé předchozí texty.
Kubas

Příspěvek od Kubas »

OK :wink:
Odpovědět