Stěrače

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
bjukemen
Příspěvky: 4877
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Re: Stěrače

Příspěvek od bjukemen »

vsetko zalezi od najazdu kilometrov a od toho kto ako pouziva stierace ked niekomu vydrzi kvapalina v nadrzke pol roka cize vobec nestiera nemoze objektivne hodnotit vydrz stieracov..

..s ocom sme skusali rozne najazdi cca 45 000km za rok a malo ktore vydrzali cely rok, zvacsa menej kvalitne skapu ani nie po pol roku, zacnu byt hlucne atd. atd.


..teraz su tam drahsie aero valeo maju takmer rok, ale kvalita stierania je iba taka ako ked pouzijes skodovkarovu handru

..gumky sa v nich menit daju ale s tym mam najhorsie skusenosti, vymenil som ich hadam tucet a vsetky zle stierali..teda na každych sa ani menit nedaju..

..a zase niekto neda dopustit na klasicke plechove stierace, su dobre ale len do urcitej rychlosti, a tiez nie smejd z tesca, valea so spoilerom stieraju dobre aj pri rychlosti 160+ km/h ostatne klasicke uz iba levituju nad sklom
chevrolet cruze 2.0 vcdi 120kw

Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD 110kw @ 142,3kw
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Stěrače

Příspěvek od Pedro »

160+ ?
:D
Proto můžu používat ty obyčejné,nejezdim ani po dálnici víc jak kilo.
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27490
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Stěrače

Příspěvek od Pitris »

bjukemen píše:....valea so spoilerom stieraju dobre aj pri rychlosti 160+ km/h....
Já mám "spoiler" přímo na ramínku stěrače :wink:
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
bjukemen
Příspěvky: 4877
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Re: Stěrače

Příspěvek od bjukemen »

vidis japonce predpokladali ze sa bude jazdit tuho tak vykonali aj nalezite opatrenia
chevrolet cruze 2.0 vcdi 120kw

Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD 110kw @ 142,3kw
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Stěrače

Příspěvek od Pedro »

No jo člověče,taky mám na ramínku přítlačák,nějak jsem pozapoměl ...
emge
Příspěvky: 370
Registrován: pon bře 12, 2012 22:33

Re: Stěrače

Příspěvek od emge »

160+ km/h v daždi, tak to chce odvahu. Ale chápem, že stierače sa zídu aj keď neprší, napr. na odstránenie zvyškov hmyzu.
Ja som mal veľmi dobré skúsenosti s Valeo Made in France, ale s Valeo Made in Poland už nie. Takže záleží nielen na značke, ale ja na konkrétnom výrobcovi.
Itall

Re: Stěrače

Příspěvek od Itall »

bjukemen: Já nespotřebuji nádržku ostřikovače ani za rok, tak v ní mám vlastně stále zimní kapalinu. Možná je to také tím, že občas i umyji čelní sklo a "nemyji" ho stěrači a ostřikovačem :?: :idea: .
bjukemen
Příspěvky: 4877
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Re: Stěrače

Příspěvek od bjukemen »

samozrejme ze obcas sklo umyjeme na benzinke, ale kedze jar nieje dobra na sklo prioritne to nerobim..


160+ netreba brat ze je to v dazdi vzdy, ale kto sa bojí nesmie do lesa :)
chevrolet cruze 2.0 vcdi 120kw

Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD 110kw @ 142,3kw
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Text z mob.internetu

Příspěvek od Pedro »

...a jesen Bjuku?
Itall

Re: Stěrače

Příspěvek od Itall »

Já sklo myji doma. Kýbl mám, vodu mám, mycí smeták mám, jar tam nedávám (byla-li řeč o tomhle :?: ), líný sice jsem dost, ale ne zas tolik, ...
Tak jsem zjistil, že stěrač z Kauflandu nemá stejné uchycení do "účka" ramínka, jako ten původní. Určen pro daný typ vozu, dle popisu vzadu na obalu, je. Asi nic neobvyklého, já moc často stěrače neměním, tak nemám zkušenosti. Dal jsem ho tam, je uchycen celkem nafest, stírá dobře, tak snad neulítne...
bjukemen
Příspěvky: 4877
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Re: Text z mob.internetu

Příspěvek od bjukemen »

PePe píše:...a jesen Bjuku?
ta by bola lepsia :D
chevrolet cruze 2.0 vcdi 120kw

Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD 110kw @ 142,3kw
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Text z mob.internetu

Příspěvek od Pedro »

Spravne pochopill zkrytou hadanku
bjukemen
Příspěvky: 4877
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Re: Stěrače

Příspěvek od bjukemen »

vsetko zavisi od poctu najazdenych km, teda relativne, ja som haklivy na necistoty na skle takze viem minut nadrzku 5L za den :P hlavne ked sa mi leske sklo po vasej jari ;)
chevrolet cruze 2.0 vcdi 120kw

Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD 110kw @ 142,3kw
Itall

Re: Stěrače

Příspěvek od Itall »

Znám taky jednoho čistotného, který by býval vraždil, když vyšel z finančního úřadu, neboť mu všechnu tu kapalinu do ostřikovače nechtěli uznat do nákladů 8) . Nevím, možná jí tam napsal sudy... :roll: .
FF

Re: Stěrače

Příspěvek od FF »

...tak som v Tescu kúpil do rezervy (ide zima, nech sú poruke) ďalší pár tých Flat-ov, boli v 50% akcii a tie prvé si zatiaľ iba pochvaľujem - žiadny problém ani s gumičkami (sám som prekvapený)... :wink: :wink: :wink:
Naposledy upravil(a) FF dne stř pro 18, 2013 20:01, celkem upraveno 1 x.
Odpovědět