Starline kvalita dílů?

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Návštěvník

Starline kvalita dílů?

Příspěvek od Návštěvník »

Dobrý večer
Co si mám představit (resp.jaký máte názor Vy) pod výrobcem dílů Starline. Konkrétně spojkové sady a brzdové kotouče. Je to na maloobjemové přibližovadlo kolem komína. Jde o to jestli to má alespon nejakou kvalitu,práci si dělám sám... Nečekám zázraky. :)
bjukemen
Příspěvky: 4881
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

..v davnej minulosti bola diely značky Starline totalny prepadak ale dnes už to tak nieje,sam som od nich použil čapy (vyrobca bol OCAP) tlmiče tie neviem kto vyraba ale držia už 3 roky,a par veci ako ramena tiež neznama vyroba..napodiv všetko drží..ceny čo ja viem da sa..olej by som nebral...


spojky pokial viem tak prebaluju valeo aspon ja som sa s tým stretol..

..pristup hodnotím na max. urovni na rozdiel od inych.. s reklamaciou tiež žiadny problem..

..kotuče neviem par ludí ich ma platničky brzdia dobre len sa rychlejšie derú a viac prašia..podla mna OK. :wink:
bjukemen
Příspěvky: 4881
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

..ako poznám poniektorých tu,tak ošomrú všetko
Pkod

Re: Starline kvalita dílů?

Příspěvek od Pkod »

Anonymous píše:Dobrý večer
Co si mám představit (resp.jaký máte názor Vy) pod výrobcem dílů Starline. Konkrétně spojkové sady a brzdové kotouče. Je to na maloobjemové přibližovadlo kolem komína. Jde o to jestli to má alespon nejakou kvalitu,práci si dělám sám... Nečekám zázraky. :)
Prekupuji dily jinych vyrobcu. A protoze jde o ruzne vyrobce, je i kvalita ruzna.
Ja jsem vyzkousel mimo jine i ty kotouce (pro zacatek na zadek), a neni problem. U jejich plynove vzpery jsem dokonce podle cisla na plasti dohledal i pomerne renomovaneho vyrobce dilu.

Ja se jejich produkce nebojim. Zatim si nemuzu na nic s jejich znackou stezovat. Mozna je to jen stesti. Je totiz hodne lidi, kteri maji "spatnou zkusenost".
Protoze na svem aute delam udrzbu take sam, nemam problem vetsinu dilu i pravidelne kontrolovat (to pro pripad problemu). Zatim nic mimo bezne opotrebeni. Ale nakupuju dily i jinych znacek.
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27507
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

Můj názor je takový, že se dají za stejné peníze koupit i kvalitnější věci......
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
bjukemen
Příspěvky: 4881
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

Pitris píše:Můj názor je takový, že se dají za stejné peníze koupit i kvalitnější věci......

..teoreticky hej ale bežny ked nevie čo a ako a nema nikd ezlavu može tu slušne nakupiť..
bjukemen
Příspěvky: 4881
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

..večšina ludí si nevidí pred nos a potom je všetko zlé..
ps: už len čakam nech Moja zapotí že i tak je Mobil naj. :lol: :wink:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Díky pánové :wink: Asi nejvíc mi jde o tu spojku,protože jak sami víte-je to přeci jen půl dne práce. Brzdové kotouče jsou zase o bezpečnosti.Jak jsem uvedl jde o městské a příměstské dojíždění,navíc s tím jezdí většinou žena.
modelář

Příspěvek od modelář »

Obecná poznámka k aftermarketu: Jelikož v rámci možností servisuji řadu aut v širší rodině, příležitostně také vozy mých přátel a kolegů, potřebuji díly. Původně jsem je kupoval, kde se dalo, problém byl však v tom, že někteří prodejci vedou jen určité značky. Stalo se mi opakovaně, že některé díly nepasovaly (ne, že by vůbec nešly použít), jiné byly už na první pohled kvalitativně ošizené... Pak jsem se čirou náhodou setkal s automechanikem, který mi poradil, od jakého "přebalovače" si mám koupit ty a ty originální díly za třetinu ceny. Následně jsem se začal trochu zajímat o to, jak to vlastně s těmi ND i dodávkami origo dílů je. No a nakonec jsem shodou okolností narazil na prodejnu ND, kde mi vždy dobře poradí, objednají, co si vyberu, a stáhnout to do druhého dne třeba z Německa či odjinud. Podotýkám, že tam prodává žena a ví o tom nesrovnatelně více, než kdejaký prodavač dílů mužského rodu! :wink: :D
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Příspěvek od skodovkar »

Ani nemluv, ženské se vyznají. Zejména když jsou to staré školy. Jedna prodávala ve zdejší Mototechně a když jsem něco na kilo potřeboval, tak to věděla líp než já. Ale měli bordel v tryskách do karbecu, po prohlídce jsem reklamoval :lol:
modelář

Příspěvek od modelář »

No, tahle zrovna na "starou školu" nevypadá... :D
bjukemen
Příspěvky: 4881
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

..ja ked viem že niekde v predajni autodielov robí žena tak sa jej oblúkom vyhnem,lebo mám starch že by vedela viac ako ja a to by moje Ego neznieslo :lol: :lol:
Uživatelský avatar
NOVON
Příspěvky: 2968
Registrován: pát říj 16, 2009 11:01

Příspěvek od NOVON »

bjukemen píše:..v davnej minulosti bola diely značky Starline totalny prepadak ale dnes už to tak nieje,sam som od nich použil čapy (vyrobca bol OCAP) tlmiče tie neviem kto vyraba ale držia už 3 roky,a par veci ako ramena tiež neznama vyroba..napodiv všetko drží..ceny čo ja viem da sa..olej by som nebral...


spojky pokial viem tak prebaluju valeo aspon ja som sa s tým stretol..

..pristup hodnotím na max. urovni na rozdiel od inych.. s reklamaciou tiež žiadny problem..

..kotuče neviem par ludí ich ma platničky brzdia dobre len sa rychlejšie derú a viac prašia..podla mna OK. :wink:
Hodně obecný údaj,že "kotouče drží už 3 roky".. V mém případě 3 roky= 110 tis.km.. 8)
VW Touran 1.6 MPI 75kw+LPG
VW Touran Freestyle 1.6 MPI 75kw
bjukemen
Příspěvky: 4881
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

NOVON píše: Hodně obecný údaj,že "kotouče drží už 3 roky".. V mém případě 3 roky= 110 tis.km.. 8)
..myslel som Tlmiče a ano maš pravdu je v tom rozdiel bo niekto najazdi za 3 roky možno 25 000km ale ja som jazdil bežne horšie cesty a nevytiekli ani nič podobné
Uživatelský avatar
NOVON
Příspěvky: 2968
Registrován: pát říj 16, 2009 11:01

Příspěvek od NOVON »

Tak,že můj názor je,že STARLINE beru jen kapalinu do ostřikovačů a měděnou pastu ve spreji..Pokud zákazník vyloženě chce co nejlevněji,tak budiž,koupím,namontuju..,ale z vlastní iniciativy nikoliv..Nestojí mi za to,být pak pomlouván..Mám už za ty roky nějaký přehled,kde co a jak..co vydrží od toho,či onoho výrobce..
VW Touran 1.6 MPI 75kw+LPG
VW Touran Freestyle 1.6 MPI 75kw
Odpovědět