Srazy olejářů

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3946
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od Durex »

Já vlastně ani neochutnal škvarkovku ... :twisted:
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27512
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od Pitris »

Dovezeme do Třebek :wink:
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od skodovkar »

Jezevcik píše:Jestli si chceš auto nějakou dobu ponechat a nemít už nikdy problémy tohoto druhu, tak si kup jednoznačně žhavicí svíčky Denso. Ne NGK, ale Denso. Jsou sice dražší, ale téměř s jistotou ten vůz přežijí.
Hmm cenová konkurence STARLINEu? http://www.svickydenso.cz/denso-dg-005/ :lol: http://www.autodily-cardo.cz/svicky/zha ... -dg-005-2/ :shock: :shock:
mipesa
Příspěvky: 765
Registrován: čtv srp 28, 2008 20:39

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od mipesa »

Nazdar klucí, také děkuji za super večer ,pokéc a za zajištění srazu, no a komu jsem náhodou vykecal díru do hlavy, tak varování jsem dal včas, tož jste na to museli být připraveni.
Tak zase někdy někde a ještě jednou dík.
... a ta servírka ? ... mám starší děti než je ona, to na mě není.
Uživatelský avatar
Jezevcik
Příspěvky: 3360
Registrován: sob lis 26, 2005 16:55
Bydliště: Praha 11

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od Jezevcik »

To se Cardo vyznamenalo. Myslím, že není nad čím uvažovat.
Může mi někdo vysvětlit, k čemu jsou v následujícím odkazu "Žhavicí svíčky pro ohřívač vody"?
Zajímavá je rovněž cena "originálních" VAG svíček. To by mne zajímalo, kdo je tím výrobcem. Pokud Bosch, tak se VW pěkně napakovává, protože svíčky od této značky jsem kdysi u svého Indenoru měnil jako ponožky a koncernové diesely mých kamarádů, kteří je používali, na tom byly stejně.

http://www.autokelly.cz/catalog.aspx?NO ... YoKlH0uuo=
Toyota Verso 1.8 Valvematic, r. v. 2011
Léto: Shell Helix HX6 10W-40
Zima: Shell Helix Ultra 5W-40
Toyota Corolla Liftback E 11, 1.4 16 V, r. v. 97
Shell Helix HX6 10W-40
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9947
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od Colommbo »

Asi jsme tomu včera ještě ujeli, http://www.novinky.cz/krimi/387110-daln ... 0-aut.html, dnes ráno je namrzlo... :?
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Itall

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od Itall »

Dobrý :wink: , servírka hezká sympatická, ochutnávka pití dobrá :wink: , gulášek nic moc (ne na moje citlivoučké tráveníčko), společnost dobrá, jen Colommbo občas někoho seřval (mě dokonce 2x), měl nějaký řvací den a na parkovišti nějaký hovad vyhrožoval vypuštěním kol. Jinak vše v pohodě :wink: . Díky.
Uživatelský avatar
Colommbo
Příspěvky: 9947
Registrován: pon led 23, 2012 20:46
Bydliště: kutnohorsko-kolínské pohraničí

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od Colommbo »

Je mi líto, ale opravdu si nevybavuju, že bych někoho seřval, notabene tebe, Vláďo, dokonce tuplovaně... :? Buď to tedy nebylo tak důležité, abych si to pamatoval, anebo už fakt stárnu... :(
P.S. Jan na setkání zmiňoval Čachtice... http://mapy.cz/zakladni?x=17.7563259&y= ... %8Cachtice :idea:
W124 E320 Coupé R6 162kW 1994, 5Q man. Getrag "psí noha",
Shell HU 5W40,
přev. Ravenol ATF Fluid, dif. Castrol Axle Z Limited Slip 90
Návštěvník

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od Návštěvník »

Já si dobře vybavuji, že kvůli akustické úrovni pozadí (jak někteří řvali...) mého hovoru se sousedem přes stůl jsem byl nucen jít se vyvětrat ven (abych teď trpěl rýmičkou), jelikož jsem měl pocit, že se mi hlava rozskočí.
Uživatelský avatar
Pitris JUNIOR
Příspěvky: 1803
Registrován: pát kvě 23, 2014 17:10
Bydliště: Brno

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od Pitris JUNIOR »

Čachtice zní velice dobře :wink:
Za mě pro
Kia CEED 1.6 GDI 99kW N98 + Mannol 9950
Amsoil EU Car Formula 5w40
Následuje - Millers Oils CFS NanoDrive 5W40
Kumho Ecsta HS52 205/55 R 16 XL 94 V
Vredestein Snowtrac 5 205/55-R16
Návštěvník

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od Návštěvník »

Tisovec, to je to místo, které mi vypadlo z paměti.
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od Pedro »

Bych se na zahranicni kolegy vyprd. Krome Bjuka,nikdo nikdy nedorazil,ani neprojevil snahu o vybrani mista srazu. Cehuni a Moravia vladne vsem srazum,
Takze na SK urco nejedu. Tedy za timto ucelem. V moji hlavni parte je 5lidi B+M a 1SK. Takze i v tomto pomeru se konaji nase akce parkrat do roka uz rovnych 30 let
Itall

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od Itall »

Colommbo píše:Je mi líto, ale opravdu si nevybavuju, že bych někoho seřval, notabene tebe, Vláďo, dokonce tuplovaně... :? Buď to tedy nebylo tak důležité, abych si to pamatoval, anebo už fakt stárnu... :(
Tady vidíš to zkreslení úhlem pohledu :D . Ale důležité to nebylo, máš pravdu. Taky někdy musím, když se na srazu jen tak mihnu (jen 3 hoďky :D ), nesedět furt v jednom rohu a trochu to obejít k druhému konci stolu, jináč nikdy nepokecáme, inšpektore a další. No, venku na mrazu jsme dali pár slov.
Itall

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od Itall »

Návštěvník píše:Já si dobře vybavuji, že kvůli akustické úrovni pozadí (jak někteří řvali...) mého hovoru se sousedem přes stůl jsem byl nucen jít se vyvětrat ven (abych teď trpěl rýmičkou), jelikož jsem měl pocit, že se mi hlava rozskočí.
Proti tobě seděl mipesa, ne? Toho tedy nějaké pozadí, natož akustické, nerozhodí. Toho kluka jsem slyšel dobře :wink: :D . Možná právě mipesa + pozadí... :P
Rýmička? S tím mám dlouholeté zkušenosti, já věděl, proč si vzít kulicha :wink: .
Návštěvník

Re: Srazy olejářů

Příspěvek od Návštěvník »

Itall píše:...Toho tedy nějaké pozadí, natož akustické, nerozhodí.
Jeho ne, mne bohužel ano.
Itall píše:Rýmička? S tím mám dlouholeté zkušenosti,...
To abych si tedy pomalu zvykal...
Odpovědět