Sraz Brňáci - nejenom

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Příspěvek od skodovkar »

Jsem taky pro! Sice nepojedu, ale jsem pro :wink:
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3946
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Durex »

Richard píše:Dost zajímavý podnět i to místo by bylo dostupné z celé republiky, takže jsem pro. Jen upozorňuji, že nejedu za deště, ale jinak rád své dračici protáhnu perka. Zatím srpen mám vcelku volný, ale první víkend v září mám sraz motorkářů na Hadince, kde musím i kdyby kameň těhlu jebkal... :wink:
Ááá cukrář :lol: Mě je celkem jedno kde to bude,ale takhle dopředu vůbec netuším,co se bude dít. Každopádně to má velkou prioritu. :wink:
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
Richard

Příspěvek od Richard »

Durex, tydle kecy diletantů o cukrářích, kteří nemají šajn co to chopper vůbec je, si strč víš kam... Jet v děti si můžeš dovolit ty, který máš Babettu-tuning. :wink: Mám choppera abych si jízdu vychutnal kochačkou a ne abych jízdu protrpěl prochcaný na kost.
Hele Pitris, až ti osobně povyprávím, zase někde u pivka jak dopadla moje nucená jízda tunelem na in-linech půjdeš do kolen. :lol: :wink: Zdravím olejáře. :wink: :wink:
Uživatelský avatar
Durex
Příspěvky: 3946
Registrován: stř říj 20, 2010 9:17
Bydliště: Třebechovice p/O
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Durex »

Richard: ještě sme se nepoznali a už tě nemám rád :lol: Jak můžeš něco takového tvrdit,když o mě nic nevíš? Já si snad jízdu nevychutnám? Navíc jsou doma 3 choppry,tak fakt vím o čem to je a mám na nich i dost najeto. Navíc když jedeš třeba do alp,tak pořád jen sluníčko nesvítí ... Jo a poslední poznámka. Babetka vodu nikdy nepoznala. S tou na vodě fakt nejezdím ...
Suzuki GSX 1300R Hayabusa, Suzuki GSXR 750W, Honda CBR 400RR, Honda CBR 600F3, KTM EXC 300 2T, Honda VFR 750,Suzuki Inazuma 750, Kawasaki ZX7R -2x, Kawasaki GPZ 900, Suzuki GSXR 750 K1,Suzuki SV 650, Fiat Ducato 2.3 JTD

Moto-Emergency motoservis
Richard

Příspěvek od Richard »

Nápodobně, taky tě neznám a taky tě už teď nemusím, ale rýpání si začal první ty, tak se tak blbě nediv. Já jen vracím oko a oko a pokud máš něco s choppery společného, pak se divím, že tady urážíš do cukrářů, což já za urážku považuji, zvláště od dárců orgánů na šílených pilách, kteří běsní po cestách za jakéhokoliv počasí.... (to poslední není konkrétní na tebe, já jen proč jsem na ty "cukráře" alergický)
Demo
Příspěvky: 609
Registrován: pon úno 25, 2008 13:17
Bydliště: Brno

Příspěvek od Demo »

Klucíííí, toto si řešte po SZ... Díky :D
Naposledy upravil(a) Demo dne čtv čer 14, 2012 10:21, celkem upraveno 1 x.
Mrkev, 1.5 TSI 110 kW, 2019
Richard

Příspěvek od Richard »

Demo, sorry... Už to dál neřeším. :wink:
Tirika

Příspěvek od Tirika »

Taky nerad jezdím v dešti,obzvlášť mi vadí mokro na vejcích,ale když to musí být.... Loni jsme jeli dva dny po sobě 500 km v lijáku přes Německo do Dánska v a to už byl fakt vopruz....
Kolega z Honda klubu,kterej má tu svojí VT750 z 86-týho samej chrom, ani nevyjede,když hlásí déšť,ale to už je úchylárna....
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27500
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

to Durex a Richard: chlapi, nic se nejí tak horké, jak se uvaří - chce to nechat vychladnout :wink:
PePe píše:Mašináři,zjistětě co máte za volné víkendy srpen-září. Třeba se nám to zadaří. Viděl bych to někde okolo Chrudim-Hlinsko.....
Jinak já budu mít asi problém se v srpnu na víkend "utrhnout", pro mě by vycházel termín
8.9. a 9.9. nebo 15.9. a 16.9.
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27500
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

Richard píše:Hele Pitris, až ti osobně povyprávím, zase někde u pivka jak dopadla moje nucená jízda tunelem na in-linech půjdeš do kolen.....
"Beru Tě za slovo" - kdy a kde si dohóknem glgačku :mrgreen: Budem kalit škopky, dáme repete, já nastražim ovar na inlajny, zgómnu to, kecnem o chrchlách....Snad bude zoncna rumplovat :lol:
A hodíme cunt kémovi Demovi, aby zapařil s nama :wink:
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Richard

Příspěvek od Richard »

Tirika píše:Taky nerad jezdím v dešti,obzvlášť mi vadí mokro na vejcích,ale když to musí být.... Loni jsme jeli dva dny po sobě 500 km v lijáku přes Německo do Dánska v a to už byl fakt vopruz....
Kolega z Honda klubu,kterej má tu svojí VT750 z 86-týho samej chrom, ani nevyjede,když hlásí déšť,ale to už je úchylárna....
A to je přesně vono :wink: mokro na vejcích je horší než nasraný baťůžek, že má mokrou přilbu :lol: :lol: Ono je rozdíl, když tě to trefí na cestě, než když do toho jedeš hned z garáže a víš, že bude chcát celou dobu.... Na druhou stranu toho kolegu docela chápu... co je to za makačku ty chromy dát zase do lesku... :lol: :lol: :lol: Nee vážně,.... ať si každý jezdí jak má touhu a potřebu.... :wink: :wink:
Demo
Příspěvky: 609
Registrován: pon úno 25, 2008 13:17
Bydliště: Brno

Příspěvek od Demo »

:D
Mrkev, 1.5 TSI 110 kW, 2019
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Příspěvek od Pedro »

Mám potřebu co 2h,bo dvouvál buší na prostatu trvale ...

Prostě hodim nepromoky na celou kostru a co. Chce se to oblíkat nejen efektně,ale i efektivně vč.funkčního prádla. Na motorce si nezatopíš jako v plechovce.
Upravim styl jízdy a dorazim tam co mám.
Uživatelský avatar
Pedro
Příspěvky: 7757
Registrován: úte zář 22, 2009 12:10
Bydliště: Praha 6

Příspěvek od Pedro »

3 vikendy mám volno,4tý makám.
Furt dokola.
Takže jeden z těch Pitrisoj termínů by se mohl brát v úvahu PŘEDBĚŽNĚ.
Ale myslim ,že z toho celkově nic nebude.
mipesa
Příspěvky: 765
Registrován: čtv srp 28, 2008 20:39

Příspěvek od mipesa »

Pitris píše:
Richard píše:Hele Pitris, až ti osobně povyprávím, zase někde u pivka jak dopadla moje nucená jízda tunelem na in-linech půjdeš do kolen.....
"Beru Tě za slovo" - kdy a kde si dohóknem glgačku :mrgreen: Budem kalit škopky, dáme repete, já nastražim ovar na inlajny, zgómnu to, kecnem o chrchlách....Snad bude zoncna rumplovat :lol:
A hodíme cunt kémovi Demovi, aby zapařil s nama :wink:
...tak tady bych poprosil o rychlodabing.Já, středočech, to celé nedám.
Odpovědět