šerif i soudce - gangsteři, voba řádně zvolený

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Zamčeno
Návštěvník

Re: šerif i soudce - gangsteři, voba řádně zvolený

Příspěvek od Návštěvník »

Cumil píše:Já jsem namítal, že v okamžiku, kdy technologie jsou plusmínus na stejné úrovni a stupni poznání, není možné, aby stejný či podobný postup nebyl použit i u jiných výrobců. Což on striktně odmítal.
Znovu si projdi, co sem Návštěvník napsal, a srovnej to s vývojem causy Dieselgate (např. se dosud nepotvrdilo, že i někdo další podváděl), možná jeho slova konečně pochopíš.
Cumil

Re: šerif i soudce - gangsteři, voba řádně zvolený

Příspěvek od Cumil »

Ale potvrdilo se (nevoficiálně, oficiálně si nikdo netrouf), že další značky mají za provozu jiné, t.j. vyšší emise a jinou, t.j. vyšší spotřebu. A to se letmo otestovalo jen pár aut. Takže já zatím nemám důvod svůj názor měnit. Prostě to - v podstatě každý - osírá, jde jen o to jak. A že VW je strújcem všeho zla je jen Návštěvníkův tik.
Návštěvník

Re: šerif i soudce - gangsteři, voba řádně zvolený

Příspěvek od Návštěvník »

Přesně tak. Navíc VW našel tolik odvahy, že se k tomu přiznal. Ostatní,kteří v tom bezpochyby také jedou mlčí a mlží, protože obětní beránek je na světě, tak na sebe raději nebudeme upozorňovat. Chce to při vynášení soudu vzít rozum do hrsti, což je ovšem tady velký problém.
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27500
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: šerif i soudce - gangsteři, voba řádně zvolený

Příspěvek od Pitris »

Pánové chce se říct "Proberte se".
Místo toho ale napíšu: Když se to hrne tak je to hrnec, když se to srne tak je to srnec. A kdo je nechytrý tak jím i zůstane.... Ano, v dnešní době je moderní lhát a podvádět. A co já vím tak VW do poslední chvíle zapíral že on ne a přiznal se až mu vlastně nic jiného nezbylo. Ale nemá cenu tu znovu opakovat několikero desítek stran tohoto vlákna neboť to tu již vše bylo a rozumný člověk si o podvodnících made in VW obrázek udělal....
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
Jezevcik
Příspěvky: 3360
Registrován: sob lis 26, 2005 16:55
Bydliště: Praha 11

Re: šerif i soudce - gangsteři, voba řádně zvolený

Příspěvek od Jezevcik »

My o voze, Vy o koze. V souvislosti s VW šlo o Euro 5. Padlo to tu již tolikrát, že to unavuje i naše klávesnice.
Toyota Verso 1.8 Valvematic, r. v. 2011
Léto: Shell Helix HX6 10W-40
Zima: Shell Helix Ultra 5W-40
Toyota Corolla Liftback E 11, 1.4 16 V, r. v. 97
Shell Helix HX6 10W-40
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: šerif i soudce - gangsteři, voba řádně zvolený

Příspěvek od lengy60 »

A hele,tak po VW chtějí v USA zkusit štěstí i frantíci. :D
http://www.novinky.cz/auto/399654-psa-p ... o-usa.html
Vzhledem k tomu,že jdou spíše cestou naftových agregátů a cpou to lidem do hlavy horem dolem,tak jsem docela zvědav,jak to dopadne. :wink:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Uživatelský avatar
Jezevcik
Příspěvky: 3360
Registrován: sob lis 26, 2005 16:55
Bydliště: Praha 11

Re: šerif i soudce - gangsteři, voba řádně zvolený

Příspěvek od Jezevcik »

Peugeot odešel z USA v roce 91 a jediný exemplář této značky, který jsem kdy viděl v americkém filmu, byl Peugeot 403 poručíka Columba. S těmi prodeji to tedy asi moc slavné nebylo a pochybuji, že by silnou japonskou trojkou zhýčkaní američané přehodili výhybku.
Toyota Verso 1.8 Valvematic, r. v. 2011
Léto: Shell Helix HX6 10W-40
Zima: Shell Helix Ultra 5W-40
Toyota Corolla Liftback E 11, 1.4 16 V, r. v. 97
Shell Helix HX6 10W-40
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: šerif i soudce - gangsteři, voba řádně zvolený

Příspěvek od lengy60 »

Málo koukáš na filmy :D občas tam frantíci k vidění jsou. :wink: Já si teď vzpomněl třeba na Ronina,není to sice čistokrevný film USA,ale GB/USA,ale De Nirovi to jde s 3.0 šestiválem od Peugeotu docela dobře. :lol: https://youtu.be/CVaNBrYLvFg?t=32
Nicméně já měl na mysli spíše to,aby z toho nakonec nebyla dieselgate č.2. :wink:
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27500
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: šerif i soudce - gangsteři, voba řádně zvolený

Příspěvek od Pitris »

Je to sice off topic, ale film Ronin byl hodně dobrý :wink: A ty autohoničky tam patří k těm nejlepším :wink:
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
Jezevcik
Příspěvky: 3360
Registrován: sob lis 26, 2005 16:55
Bydliště: Praha 11

Re: šerif i soudce - gangsteři, voba řádně zvolený

Příspěvek od Jezevcik »

Toyota Verso 1.8 Valvematic, r. v. 2011
Léto: Shell Helix HX6 10W-40
Zima: Shell Helix Ultra 5W-40
Toyota Corolla Liftback E 11, 1.4 16 V, r. v. 97
Shell Helix HX6 10W-40
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27500
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Re: šerif i soudce - gangsteři, voba řádně zvolený

Příspěvek od Pitris »

Cumil píše:....A že VW je strújcem všeho zla je jen Návštěvníkův tik.
Návštěvník píše:Přesně tak. Navíc VW našel tolik odvahy, že se k tomu přiznal. Ostatní,kteří v tom bezpochyby také jedou mlčí a mlží, protože obětní beránek je na světě, tak na sebe raději nebudeme upozorňovat. Chce to při vynášení soudu vzít rozum do hrsti, což je ovšem tady velký problém.
A fčil mudrujte chytrolíni :twisted: Ale je mě jasné že se teď musíte koncernu zastávat už jen z principu:
přece nepřiznáte že jste se mýlili....
Cumil píše:....strújcem....
....tam patří kroužek :P
Návštěvník píše:....Navíc VW našel tolik odvahy, že se k tomu přiznal....
....a tohle patří spíš do vlákna "Humor"
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
Jezevcik
Příspěvky: 3360
Registrován: sob lis 26, 2005 16:55
Bydliště: Praha 11

Re: šerif i soudce - gangsteři, voba řádně zvolený

Příspěvek od Jezevcik »

Někoho vědomě zabiju a přiznám se, takže jsem možná o chloupek lepší, než ten, kdo vědomě zabil a nepřiznal se, ale pořád jsem vrah.
VW vědomě podváděl a přiznal se, takže je možná o chloupek lepší, než všichni ostatní, kteří údajně vědomě podvádějí a kterým to nikdo nedokázal, ale pořád je podvodník.
Ale to je celkem fuk. U nás se z něj nějakou zvláštní logikou ještě stane oběť, stoupnou mu prodeje a možná dokonce někoho zažaluje.
Toyota Verso 1.8 Valvematic, r. v. 2011
Léto: Shell Helix HX6 10W-40
Zima: Shell Helix Ultra 5W-40
Toyota Corolla Liftback E 11, 1.4 16 V, r. v. 97
Shell Helix HX6 10W-40
Uživatelský avatar
lengy60
Příspěvky: 5776
Registrován: ned čer 22, 2014 18:41

Re: šerif i soudce - gangsteři, voba řádně zvolený

Příspěvek od lengy60 »

Že vás ještě baví mlátit prázdnou slámu je jaksi mimo moje rozlišovací schopnosti. :? Proč nediskutujete třeba o tomhle? To je věc,která mě,na rozdíl od nějakého dieselu,co smrdí bez rozdílu značky stejně,dokáže rozpálit doběla,protože tohle je prasárna první třídy. :twisted: http://www.lidovky.cz/kauza-panama-pape ... ranici_msl
Tady se jedná o lidi,lidmi někam zvolené,kteří měli hájit jejich zájmy.Já jsem nikoho do vedení VW nevolil a pochybuji,že někdo z vás ano.
A s názvem vlákna to má rozhodně více společného než nějaký přiblblý koncern,který je mi u zádele a jehož auto snad nikdo z vás ani nemá.
Citroen C1 Feel 1.0 51kW
Nissan Qashqai Czech Line 1.3 103 kW
Uživatelský avatar
jerome
Příspěvky: 5790
Registrován: ned bře 13, 2011 12:37

Re: šerif i soudce - gangsteři, voba řádně zvolený

Příspěvek od jerome »

lengy60 píše:Že vás ještě baví mlátit prázdnou slámu je jaksi mimo moje rozlišovací schopnosti. :? Proč nediskutujete třeba o tomhle? To je věc,která mě,na rozdíl od nějakého dieselu,co smrdí bez rozdílu značky stejně,dokáže rozpálit doběla,protože tohle je prasárna první třídy. :twisted: http://www.lidovky.cz/kauza-panama-pape ... ranici_msl
Tady se jedná o lidi,lidmi někam zvolené,kteří měli hájit jejich zájmy.Já jsem nikoho do vedení VW nevolil a pochybuji,že někdo z vás ano.
A s názvem vlákna to má rozhodně více společného než nějaký přiblblý koncern,který je mi u zádele a jehož auto snad nikdo z vás ani nemá.
Debatovat sa da aj o jednom aj o druhom. Spolocne vsak maju jedno ze to nijako nezmenime :mrgreen:
Honda Civic 1.4iS 66kw => ELF Evolution 700 STI 10W40
Honda Civic 1.6 i-Dtec 88kw => Motul 8100 ECO-clean 0W30
Zamčeno