Proč se při výběru auta nelze spolehnout na reference

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27498
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

modelář píše:......míra podvádění v Čechách si už v ničem nezadá s Balkánem?.....
Možná je to u nás už i horší :(
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Příspěvek od skodovkar »

Já bych hlavu nevěšel, ČOIka konečně začala fungovat v souladu se zdravým rozumem. A první výsledky se už dostavily. Nevyhovujících PHM přecejen ubývá. Sice to nějakou benzinku už položilo, ale já pro ně nemám slitování i když se oháněli tím, že prodávají to, co jim dovezou.
bjukemen
Příspěvky: 4877
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

..stale sa len ohanaju argumentami ale su všetky len vymyslene..tak nech maju riadny postih za klamstvo..


..no ten piest ma špecialne zloženie,pokial je mi zname tak ho nikto nedokaže odliať resp. dokaže ale taky piest sa rozsype v motore po par km...takže jedine objednať origo..myslel som že ceny nahr. dielov predsa už len zlacneli na dostupnu cenu ale ako vidím nieje tomu tak,žial inak ako investovať to nevidim ani ja..
modelář

Příspěvek od modelář »

Ten píst je samozřejmě origo, jiný stejně neexistuje. Ceny originálních dílů jsou na úrovni koncernu, tj. hodně vysoko, bohužel tam, kde mi to opravují, je drahá především práce.
Itall

Příspěvek od Itall »

Pitris píše:
modelář píše:......míra podvádění v Čechách si už v ničem nezadá s Balkánem?.....
Možná je to u nás už i horší :(
Také bych řekl, jižané mají často ještě jakousi hrdost. U nás už patrně převládl názor, že takový luxus si nemůžeme dovolit.
Itall

Příspěvek od Itall »

Anebo spíše hrdost roste s množstvím peněz, bez ohledu na to, jak byly získány. Asi se nelze divit, když nejvíce kradou lidi ve vysokých funkcích.
Odpovědět