přísady do nafty

Diskuze o palivech

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27492
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

Patří to pod firmu Gold Eagle - zřejmě to bude fungovat podobně, jako ostatní produkty upravující v naftě její pěnivost, cetanové číslo, bude odstraňovat usazeniny a nečistoty, mazat palivovou soustavu, a možná i snižovat parafinaci nafty a vázat vzdušnou vlhkost - ale jestli lépe, nebo hůře, a co lépe, a co hůře, než ostatní, to nevím.....
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
unlocking

Příspěvek od unlocking »

Tak co zamrznul nekdo? :lol: Dneska sem radsi vzal na Agipu Arctic Diesel (prej -28st) - barva bila (prej bez bioslozky) oproti klasicky zluty...
jurar66

Příspěvek od jurar66 »

Zatím nic pořád ráno startuji ráno -16 ve 3 hod ráno v celku v po :D mám tam želví V-POWER a 20l Verva Diesel a VIF tak budu vidět ráno kosa je tam pěkná dneska fuj :shock:







Toyota Corolla Verso 66kw
----------------------------------------
jurar66

Příspěvek od jurar66 »

tak ráno ve 3h -18 start ok po ujetí 5 km auto šklubalo zamrzala nafta W-POWER a 20l Verva Diesel a vif novej naftovej filtr asi před měsícem. tak nevím co tam tankují ostatní že nemají takoví problémy :(






Toyota Corolla Verso
-----------------------------------
Demo
Příspěvky: 609
Registrován: pon úno 25, 2008 13:17
Bydliště: Brno

Příspěvek od Demo »

Jak jsem již psal mnohokrát...

Přestal jsem brát "lepší naftu" po zkušenosti na Benzině (Kralovopolská Brno), kdy mi bylo u placení řečeno - "Jé, jste první po 14 dnech, který bere Vervu".

Takže beru jen obyčejnou a liju do toho aditiva od Ekolube...


Jinak na Shell-ku už se nechodím ani vychcat - od doby, co mi ve Scorpiu v lednu 2010 zamrzl V-Power 95 (venku -17°C) startér točil, ale auto nechytlo.
Jen pro info nejsem dolívač 10 litrů, ale točím 3-5 plných nádrží měsíčně...
Mrkev, 1.5 TSI 110 kW, 2019
bastien
Příspěvky: 125
Registrován: stř srp 22, 2007 0:37

Příspěvek od bastien »

W-Power Diesel je čistící nafta, ta snad nemá co dělat se extra zimní naftou jako je Verva nebo OMV? Tankuju obyčejný Globus, žádná aditiva nepoužívám a potíže zatím nemám žádné.
Moja

Příspěvek od Moja »

Agip arctic kámoš včera natankoval plnou v Brně a prý tam ještě nalil aditiva proti zamrznutí. :lol: :lol: A ráno zde bylo -29°c a nenastartoval.A co se nestalo?Zamrzla nafta. :shock:
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Příspěvek od skodovkar »

Biosrágora si vybírá svou daň :!:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Podle mě to spíše bude tím že všechny "super mega turbo aditiva" budou na hov.o......? :roll: :lol:
jurar66

Příspěvek od jurar66 »

tět jsem to byl projet nalil jsem tam pul flašky VIF tak budu vídět zitra stojí to za hovno jezdil jsem 8 let na komionu tankoval jsem v zahraničí a takovejdle problém jsem nikdy neměl . 40- 42 kč Shell V-Power diesel a zamrzá :lol:







Toyota Corolla Verso
----------------------------------------
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27492
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

Když ono by se ale to mělo aplikovat před vlastním čerpáním paliva, a pokud možno, když nemrzne......což je ale asi někdy docela problém :P
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Uživatelský avatar
kornel
Příspěvky: 1761
Registrován: čtv led 28, 2010 17:55

Příspěvek od kornel »

to VIF nesmiem skladovat v aute ked je vonku -15? :D :x dost ze ma nahovno aplikator a k tomu este aj toto :roll:
bjukemen
Příspěvky: 4877
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

..VIF je bordel už nan zabudnite jesto aj lepšie aditiva trebars Millers a ma to aj davkovač lepši atd.
chevrolet cruze 2.0 vcdi 120kw

Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD 110kw @ 142,3kw
Uživatelský avatar
kornel
Příspěvky: 1761
Registrován: čtv led 28, 2010 17:55

Příspěvek od kornel »

ano predpokladam, ze su urcite aj lepsie aditiva ako VIF.. napr. verim, ze Millers je na tom lepsie, ale zas bordel VIF snad nieje :) verim, ze modifikatory trenia a mazivostna prisada obsiahnute vo VIF tam svoju pozitivnu ulohu aspon v malej miere v motore zohraju..
bjukemen
Příspěvky: 4877
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

..v mojom nie lebo mat vyššiu spotrebu o liter a ešte za to musim aj platiť sa mi nezda rozumne
chevrolet cruze 2.0 vcdi 120kw

Alfa Romeo 156 SW 2,4 JTD 110kw @ 142,3kw
Odpovědět