Autokosmetika

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27495
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Autokosmetika

Příspěvek od Pitris »

Je to z jiného vlákna - "tam se to nehodí", ale zde se dá napsat, kdo má jakou zkušenost s těmito přípravky....
skodovkar píše:Stříkaji tím pneumatiky a koženku......
Na pneu, vnější plasty a v zimě proti přimrznutí dveří mám vyzkoušeno http://www.coyote.cz/produkty-detail.asp?KatID=1&ID=24 uvnitř používám http://www.coyote.cz/produkty-detail.asp?KatID=1&ID=22 a na lak leštěnku od SONAXu :wink:
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Pavko

autokosmetika

Příspěvek od Pavko »

sám zkušenost nemám ale známí mi sonax pochvalovali ja používam na gumičky regum a na plasty Torozin uv a vosk autobalsam
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Tohle všechno je na nic, když dveře přimrznou tak je odtrhnu a když je lak v háji, tak na to kašlu pač lak nejezdí :lol: Auto se má starat o mě ne já o auto :D
modelář

Příspěvek od modelář »

Anonymous píše:Tohle všechno je na hovno když dveře přimrznou tak je odtrhnu a když je lak v prdeli tak na to kašlu pač lak nejezdí :lol: Auto se má starat o mě ne já o auto :D
Já znám dokonce jednoho, jenž raději nechá auto přelakovat (a také to už udělal, a to dokonce opakovaně), než aby ho jednou za čas ošetřil sám nebo nechal ošetřit autokosmetikou či si alespoň pořídil metalízu, která problém absence údržby laku autokosmetikou do značné míry řeší. :twisted:
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27495
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

Anonymous píše:......když dveře přimrznou tak je odtrhnu......
A co když s těmi dveřmi odtrhneš i těsnící gumu? A nezůstala Ti už někdy v ruce klika od dveří? :lol:
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

gumu u dveří jsem nikdy neodtrhnul dokud auto funguje tak mě nezajímá :!: řeším rozbité věci ne věci co se můžou rozbít :lol: navíc nějaké leštění apod stejně nemá význam protože většina včetně mě používá tuctový auta na kterých není nic zajímavého (já Ford Mondeo 08) až budu mít Ferarri nebo nějakého krásného veterána tak budu leštit :D co se týče mě tak není žádný rozdíl mezi "zasraným Mondeem a čistým Mondeem"
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27495
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

Anonymous píše:......dokud auto funguje tak mě nezajímá......
Taky názor na přístup k autu...... :( Ale řekl bych, že pro takové, jako seš Ty, jsem toto vlákno nezaložil...... :evil:
Anonymous píše:......řeším rozbité věci ne věci co se můžou rozbít......
A nenapadlo Tě, že k těm rozbitým věcem by vůbec nemuselo dojít? :shock:
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

nevím no nechci být za každou cenu negativní nebo někoho štvát ale pro mě je auto to samé jako můj sporák nebo kotel na plyn :D ale asi máš Pitrisi pravdu že tohle není pro mě :( ale taky názor :lol:
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

jenom bych jěště.....já si například zakládám na sportu a na stravě do toho investuju hodně peněz a času nikdy bych třeba nekouřil nebo nejedl smažák ze stánku na to mám svoje tělo a zdraví moc rád :!: jenom tím chci poukázat na to že třeba někdo se pečlivě stará o svoje auto a všechno čistí ale za den vykouří 40 cigaret a zabijí se :!: a to čistoučký a vonavý autíčko si může vztít do hrobečku :D :lol: tak už nebudu prudit mějte se chachaři :lol: dobrou ráno mažu do hokny :D
skodovkar
Příspěvky: 6272
Registrován: pon pro 29, 2008 16:40

Příspěvek od skodovkar »

Na zimu pomazat glycerínem.
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27495
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

Anonymous píše:nevím no nechci být za každou cenu negativní nebo někoho štvát ale pro mě je auto to samé jako můj sporák nebo kotel na plyn.....
Anonymous píše:jenom bych jěště.....já si například zakládám na sportu a na stravě do toho investuju hodně peněz a času nikdy bych třeba nekouřil nebo nejedl smažák ze stánku na to mám svoje tělo a zdraví moc rád :!: jenom tím chci poukázat na to že třeba někdo se pečlivě stará o svoje auto a všechno čistí ale za den vykouří 40 cigaret a zabijí se.....
.....a někdo zas pije, nebo má každý den jinou :evil: Ne, v pohodě - někdo má rád holky, jiný vdolky..... :o Každý máme holt jiné priority.
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Odpovědět