Akú starú máte starú...

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

bjukemen
Příspěvky: 4877
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

..kua chlapci ale perlíte rehocem sa ako cvok...teda prečo ako :D :D

..ale tak či tak :žena je dobrý sluha, ale zlý pán :lol: :lol:
alfi166silver
Příspěvky: 674
Registrován: ned úno 01, 2009 8:57

Příspěvek od alfi166silver »

Pitris píše:
alfi166silver píše:
Pitris píše:..... a zrovna včera jsme spolu "načnuli" dvacátý rok....
Tak to už jsi taky spáchal "trestný čin" :D :D
Alfi, Ty taky.....:mrgreen:
No já už mám "výjimečný trest" :D :D

A s tím incestem bych to neviděl tak horký, po tak dlouhý době nepomůže ani 15ti minutová příprava a přemlouvání se v koupelně.... :D :D :D
FF

Příspěvek od FF »

Chlapi, všetky tieto problémy ste si spôsobili tým, že ste si za manželku zobrali vlastnú ženu!!! :lol:

...teraz sa obzeráte po cudzích a hovoríte si: prečo som si nezobral nejakú cudziu... ...veď prirodzený sex môže byť len s cudziou ženou - to čo robíme doma to je naozaj už na incest, alebo niekto tomu hovorí aj sex s vlastným tučným kamarátom! :wink: :shock: :lol:
Naposledy upravil(a) FF dne pát úno 11, 2011 11:11, celkem upraveno 1 x.
bjukemen
Příspěvky: 4877
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

FF píše:Chlapi, všetky tieto problémy ste si spôsobili tým, že ste si za manželku zobrali vlastnú ženu!!! :lol:
..neboj nič aj nas prejdu smiechy...
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27500
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

FF píše:...teraz sa obzeráte po cudzích a hovoríte si: prečo som si nezobral nejakú cudziu.....
Když to máš těžký - jak si vezmeš cizí, tak pak už nebude cizí :lol:
Ale je fakt, že někdo razí zásadu, že přece nebude spát s matkou svých dětí :shock:
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
FF

Příspěvek od FF »

Pitris píše:
FF píše:...teraz sa obzeráte po cudzích a hovoríte si: prečo som si nezobral nejakú cudziu.....
Když to máš těžký - jak si vezmeš cizí, tak pak už nebude cizí :lol: ...
...ako to?! Veď všetky ostatné sú cudzie, takže keby si si zobral ktorúkoľvek inú, tak by si si zobral cudziu - lenže ty si si vybral akurát vlastnú ženu - proste smola - to sa stáva! :lol:
Freev

Příspěvek od Freev »

IBIZA píše:
Freev píše:Moje stará je ještě v záběhu :D Dělám dálkově na starý kolena VŠ v Banské Bystrici, ale jaký krásný baby máme ve třídě, to je fakt mazec :wink: :wink: ( připadám si jak modelář v automobilce Mitshubishi v Japonsku, nebo Demo ve VW. Hned bych starou, ačkoli je ještě v záběhu poslal do depozitu a " omladil " vozovej park.
preco az v Banskej Bystrici...
Proč v BB? Protože tu školu dělalo několik kolegů a mám od nich spoustu studijních materiálů. Spolužáci v SR mají hodně přátelský přístup, se vším nám / jsem čtyři z ČR / pomáhají a jsou neuvěřitelně hodní. To nám kolegové studující v ČR jen tiše závidí :wink:
Freev

Příspěvek od Freev »

Dotaz na PITRISE: myslíš, že můžu ve složce OSTATNÍ založit vlákno prodám - koupím ? Myslím, že to ostatní uvítají a nakonec jsme stálá klientela fy. Ekolube s.r.o. :D
FF

Příspěvek od FF »

Viem, že je to na Pitrisa, ale môj názor je, že keď už, tak radšej nech sa na to založí zvlášť rubrika...
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27500
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

Freev píše:Dotaz na PITRISE: myslíš, že můžu ve složce OSTATNÍ založit vlákno prodám - koupím ? Myslím, že to ostatní uvítají a nakonec jsme stálá klientela fy. Ekolube s.r.o. :D
Mluvil jsem s majitelem - raději NE. My - "stálá klientela" by jsme možná nějaká dohodnutá pravidla dodržovali, ale víš sám, že se tu objevují "různí přispěvatelé", a někteří ještě i jiní, a mohlo by se stát, že se to "zvrtne"......A krom toho, fór Prodám / koupím je dost. Takže zde ne.
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
Freev

Příspěvek od Freev »

Pitris, já to tušil, proto jsem se raději zeptal. dík
FF

Příspěvek od FF »

...má pravdu, předsedo! :wink:
Odpovědět