Starline kvalita dílů?

Další nezařaditelná témata

Moderátor: Colommbo

Uživatelský avatar
NOVON
Příspěvky: 2968
Registrován: pát říj 16, 2009 11:01

Příspěvek od NOVON »

bjukemen píše:
NOVON píše: Hodně obecný údaj,že "kotouče drží už 3 roky".. V mém případě 3 roky= 110 tis.km.. 8)
..myslel som Tlmiče a ano maš pravdu je v tom rozdiel bo niekto najazdi za 3 roky možno 25 000km ale ja som jazdil bežne horšie cesty a nevytiekli ani nič podobné
No jednou jsem montoval tlumiče STARLINE..,myslím,že to byl OPEL ASTRA F..Při nákupu jsem si toho nevšimnul,ale každý ten tlumič měl jiné stoupání závitu pro vrchní matici..Jako někoho láká cena,ale o nějaké dlouhodobé provozní výdrži se mluvit nedá.
Nejvíc mě pobavilo,jak kolega koupil auto..,prý servisované,po GO náprav atd..No a za 2měs byl u mě na dílně a všechny čepy,silenty apod..Jsme měnili znovu..Všechno tam bylo od STARLINE..Dal jsem mu tam mnou osvědčené komponenty od MEYLE a jezdí bez vůlí snad 3 rok,cca 60 tis.km..
VW Touran 1.6 MPI 75kw+LPG
VW Touran Freestyle 1.6 MPI 75kw
bjukemen
Příspěvky: 4877
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

..možne je všetko samozrejme ako som povedal niektoré ich veci su prebalene značkove vyrobky...a niekto zničí čokolvek takych poznam...ale nejdem sa zastavať dielov starline a ani netvrdím že ich ma každy použivať iba som odpovedal na otazku...no možno ja som priliš šetrny k vlastnemu autu a ako som povedal mal som ramena starline a tlmiče starline na vozidle Fiat Tempra 1.9 TD a nemal som žiadny problém..


..a k tomu meyle tak zhodou nahod som teraz do svojho pažouta daval ako tyčky stabika tak aj zadne kotuče a platničky...pokial je to možne treba brať radu HD a myslím že aspon v tomto sa zhodneme :wink:
Uživatelský avatar
NOVON
Příspěvky: 2968
Registrován: pát říj 16, 2009 11:01

Příspěvek od NOVON »

bjukemen: Ano ano,HD je super..Vlastně firma MEYLE má i svůj vlastní vývoj,kde se snaží napravovat "seky" konstruktéru v automobilkách.Tak že řada HD je vlastní vývoj MEYLE..Např v silentech je více gumy,kloubky čepů větší apod..V DE je MEYLE snad nejuznavanější výrobce aftermarketových součástí.. :wink: Tedy i já používám jejich díly k naprosté spokojenosti.. :wink:
VW Touran 1.6 MPI 75kw+LPG
VW Touran Freestyle 1.6 MPI 75kw
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Tak jsem ještě jednou zpět. Starline se nekoná. Beru spojku LUK a kotouče TRW za velmi dobrou cenu...
modelář

Příspěvek od modelář »

Dobře jsi udělal! :wink:
Uživatelský avatar
Pitris
Site Admin
Příspěvky: 27495
Registrován: úte čer 24, 2008 18:00
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pitris »

Já to říkal (totiž vlastně psal) :lol:
Honda ACCORD 2.4 i-VTEC Type-S 148kW, sedan, manuál.

Zima: Ravenol SSL 0w40, Hankook W330 Winter i*cept evo3
Léto: Repsol Competicion 5w40, Vredestein Ultrac Satin
Převodovka: Honda Genuine HG - MTF
alfi166silver
Příspěvky: 674
Registrován: ned úno 01, 2009 8:57

Příspěvek od alfi166silver »

NOVON píše:bjukemen: Ano ano,HD je super..Vlastně firma MEYLE má i svůj vlastní vývoj,kde se snaží napravovat "seky" konstruktéru v automobilkách.Tak že řada HD je vlastní vývoj MEYLE..Např v silentech je více gumy,kloubky čepů větší apod..V DE je MEYLE snad nejuznavanější výrobce aftermarketových součástí.. :wink: Tedy i já používám jejich díly k naprosté spokojenosti.. :wink:
Lemförder – skutečný originál špičkové kvality, který v aftermarketu nemá opravdovou konkurenci
Lemförder vyvíjí nová řešení, ostatní přebírají a kopírují
Lemförder - velké množství chráněných patentů
Lemförder je největší dodavatel dílů řízení výrobcům automobilů, stejně tak i na trh náhradní spotřeby

:wink:

Proč není ten Starline stejný jako Mayle? Není to taky jen marketing?

Prémiové díly koukám, že pro Vás existují, ale prémiové oleje asi ne....
mipesa
Příspěvky: 765
Registrován: čtv srp 28, 2008 20:39

Příspěvek od mipesa »

Já osobně jsem Starline nikdy nepreferoval, ale když si vezmu v potaz nabídky od různých překupníků a dodavatelů, je to vždy o ceně.nejvíckrát jsem slyšel ....dám za to 500,- a ono to ňák dopadne...za 1000,- už je to moc, to ani nevyužiju.Neřeknu žárovky a spotřební materiál, ale ložiska, vodní pumpy, el.agregáty apod, to mi nejde na rozum, ale snažím se to pochopit.Je moc málo lidí, co si nechají poradit.
modelář

Příspěvek od modelář »

mipesa píše:...ale ložiska, vodní pumpy, el.agregáty apod, to mi nejde na rozum, ale snažím se to pochopit.Je moc málo lidí, co si nechají poradit.
Bohužel... :evil:
modelář

Příspěvek od modelář »

alfi166silver píše:Proč není ten Starline stejný jako Mayle? Není to taky jen marketing?

Prémiové díly koukám, že pro Vás existují, ale prémiové oleje asi ne....
Bohužel (podruhé)... :evil: :evil:
bjukemen
Příspěvky: 4877
Registrován: sob bře 29, 2008 17:09

Příspěvek od bjukemen »

alfi166silver píše:
Prémiové díly koukám, že pro Vás existují, ale prémiové oleje asi ne....
..a to kto povedal.?

..a ešte mi neda Lemforder je sice fajn len ta cena je oproti meyle o dosť vyššia
Odpovědět